birçok nedeni olabilir ama en büyük nedeni reddedilmekten korumaktır. birçok kişi bu yüzden hoşlandığı kızın-erkeğin başkasıyla yaşadığı mutluluğu izler.
devamını gör...
(bkz: söyleyemedim)
insanın kendi kendini yormasından başka şey değildir, olabilecek en kötü şey "ben seni arkadaş olarak görüyorum veya duygularının bende karşılığı yok" cümlelerini duymaktır bundan korkacak bir şey yok.
devamını gör...
ezikliğin ileri bir boyutudur.
devamını gör...
cesaretsiz kimselerin etrafta naralar attığı kelime dizisi, özgüvensizlik göstergesi.
devamını gör...
çok defa yaşadığım durum.
devamını gör...
bir de şöyle düşünün ya o da sizden hoşlanıyorsa.
devamını gör...
birini çok seviyorsan şayet, onun seni sevme ihtimali de o kadar düşük oluyor malesef. belki de bundandır. belki de ben öyle düşünüyorum. lanet olsun bütün belkilere. bu yüzden az sevin ki kavuşun bari birbirinize.
devamını gör...
açılınca, şayet kız reddederse ve sonradan dönüş yapmak isterse olaylar dallas dizisine dönüyor. karşılıklı egosal savaşlar, aşk ile nefreti birbirine harmanlıyor. ancak ortaya bir mutluluk çıkmıyor. tamamen zaman kaybı yaşatıyor. çünkü insanın kendi egosu, aşkından daha ön plandadır.
devamını gör...
insan cesaretli olmalı.kadın ya da erkek fark etmez. varsa bir şey o anda söylenmeli. yoksa zaman kaybı olur. üzülürsünüz.
devamını gör...
ben bunu oldukça saçma buluyorum. eğer birinden hoşlanıyorsanız , seviyorsanız direkt saniye beklemeden söyleyin ne olursa olsun. henüz zamanınız varken.

ben bir keresinde sevgilisi olan bir kıza yükselmiştim. sevgilisi olduğuna dair söylentiler vardı başta dikkat edip söylemedim ama sonradan söyledim. kızın cevabı açıktı : keşke daha önce söyleseydin.
devamını gör...
gereksiz bir hareket . mutlu olma ihtimalini sonuna kadar degerlendirmeli insan
devamını gör...
önce kıyıda takılmalı deniz dalgalı mı değil mi bir kontrol edildikten sonra duruma göre biraz ileri gidilebilinir,çok ta açılmamak lazım ama derinlerde boğulunabilinir.
devamını gör...
bir arkadaşım 2 sene bekledi bunun için. sonradan açıldı söyledi güzel de bir ilişkileri oldu. birkaç ay önce ayrıldılar ama çok da şey yapmamak lazım yani.
devamını gör...
hoşlanılan kızla ilk fırsatta tanışmayı gerektirir. şayet zaten birbirini tanıyan insansanız , gayet medeni şekilde de konuşmayı gerektirir.
içinize atarsanız eğer, platonik aşka dönüşür, ızdırabınız olur.
devamını gör...
belki aynı iş yerinde çalışıyorsundur ve hatta belki kişinin sevgilisi vardır ve hatta belki o kişi senden nefret ediyordur. olamaz mı olabilir.
devamını gör...
40 yaşına gelip evde tek başına ibo show'u izlerken pişman olmanızı sağlayacak hede.
devamını gör...
hoşlanılan erkeğe açılamamak..
devamını gör...
portakal fırlatılarak yapılabilecek şey halbuki.
ya da domates. #557432
devamını gör...
açıldığında olacakları biliyordur. yakışıklılık veya güzellik çok da göreceli değildir. sen aynaya baktığında kendini beğenmiyorsan seni başkası neden beğensin? o yüzden yalnızlık veya adım atmamak daha az üzücüdür.
devamını gör...
açılacaksın arkadaş. his varsa bağıra bağıra söyleyeceksin hislerini. seninle yürür veya yürümez ama en azından kafa rahat olur. belirsizlik veya duygularını saklamak, kontrol etmek red edilmekten daha yıkıcı bir durum. korkmayın.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"hoşlanılan kıza açılamamak" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim