akıllara celal şengör'ü getiren hadise. üzüm üzüme baka baka azıtırmış.
devamını gör...
uzun uzun kahkaha attırmıştır. celal hocayla takıla takıla oldu diyerek ona yıktık biz de. *
devamını gör...
twitter.com/gokturkomer/sta...

çokta şey yapmamak lazım.
devamını gör...
ilber hocanın akademide kadınlara yönelik rahatsız edici tavırları* zaman zaman anlatılır. temizinden bir ifşası düşecekmiş gibi hissettiriyor. bu video da beklentiyi pekiştirdi vallahi.
devamını gör...
hocam ağzının tadını biliyor. aman hocam dikkatli olun.
devamını gör...
ilber oktarlı gibi olmuş. maşallah.
devamını gör...
kahkaha attırmış bak sen bak. bazı insanları ilahlaştırma huyundan ne zaman vaz geçeceğiz. başkası yapsa linç edilir ama mevzu ilber hoca olunca gülümsetiyor sizi. adam sizin bu tavırlarınızdan dolayı kendini 3. ramses zannediyor zaten. orhan pamuk okumayın, elif şafak türkçe bilmiyor gibi haddini aşan açıklamalarda bulunmaya başladı. tarih anlatsın çok da uzatmasın bence. sonuçta atom falan parçalamıyor. abartmaya gerek yok. izlerken başkasının adına utanma hissini yaşadım. yaşını başını almış bir adamın bir kadına karşı sözlü tacizidir. bu ne komikmiş falan denecek bir tepki değildir.
devamını gör...
ne için dediğini bilemeyiz.
salt güzelliği için mi dedi,bilgisine yönelik mi dedi,muğallakta bir konu.
devamını gör...
üstelik bunu evli bir kadına yapmıştır gerçekten çok yazık ya.
devamını gör...
seksist bir adam imiş meğer. yaş 73. sana da maşallah hoca.
devamını gör...
güldürmüştür :)
şuraya bir link bırakalım
buradan
devamını gör...
güldürmemiştir.
bunu tanıdık bir hoca ya da kendisinin özelinde, "ilber ortaylı olması yaptığı şeyin nahoşluğunu nasıl yok edebilir?
mesela farzedin ki, online bir iş toplantısı yapıyorsunuz, diğer firma çalışanı kapandı sanıp bunu söylüyor. aynı şekilde sosyal medyada, çok güldüm hdhsnnsks diyecek misiniz?
bu tarz olaylarda ikiyüzlü olmayın yahu.
tamam fiziksel bir taciz yok. o konuda yüklenme niyetim yok ama neden yani neden? neden kendinize hakim olma probleminiz var?
çok saçma.
devamını gör...
hasan ali toptaş'ı linç edenler nerede? hani kitaplarını toplatanlar, ödülleri iptal edenler, film ödeneğini geri cekenler, neredesiniz. bakın, görüntülü örnek var.
eminim ki o linç edenlerin bir çoğu bu görüntülere ne var bunda diyordur.

neden mi?

çünkü ilber ortaylı sizi aşağılarken bile haz alıyorsunuz.
devamını gör...
gereksiz duyar kasanlar, tuzluğu kapıp gelmişler hemen. yolda giderken bile iyiymiş, hoşmuş, at gibiymiş dediğiniz hiç mi olmuyo lan ergenler. mod eylül'ün youtube'daki videosunu görüp hiç mi ''güzel kızmış'' demediniz lan. hepinizin mi etrafında çirkinler var ? ...
devamını gör...
o nasıl iç geçirme öyle ohh maşallah.
devamını gör...
seksist olduğu söyleniyor, ben öyle dediklerine bakıp bunu çıkaramam. öğrencilerin söylediğine inandığımdan söylüyorum. haliyle kadının bilgisine maşallah demesi biraz fazla düşük bir ihtimal. yani kadını güzel bulması yanlış değil, sözlü taciz de değil bence ama yeri mi şimdi bunu demenin?
devamını gör...
bir erkek ve bir kadın arkadaş olabilir mi ? gibi sorulara bu görüntüleri atmak gerekir. eğitim seviyesi kültür durumu hiç bir şey erkeğin içindeki bu durumu değiştirmez.

tamamen normal karşıladığım bir durum. kadının evli olması üzücü sadece. onun dışında erkeğin " erkeklik" yapmasına neden şaşırıyoruz ? bir kedi balık gibi davranmıyor sonuçta.

dediğim gibi tek eleştirilecek nokta evlilik durumu ile ilgili kısım.
devamını gör...
gayet normal olandır. kameranın kapandığını sanmış demiş işte. hangimiz yapmıyoruz ki?
devamını gör...
dediği şey beni o kadar çok rahatsız etti ki,herkesi de etmeli bence.bu olaydan sonra bu adamı ciddiye almayı bıraktım.çok önceden bırakmalıymışım...
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ilber ortaylı’nın canlı yayında cansu canan’a yürümesi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim