tamamen şov olan, twitter’da övüldüğü için insanların samimi olduğunu düşünüp, utanmadan bir de yaptığı eylem.

bu sözleri duymak pek çok kişiyi üzecektir ancak, gerçekler maalesef ki böyle ve acıdır. ilk buluşmada mümkünse yemek yenilen bir yere gidilmemesi iki taraf için çok daha iyi olacaktır.

pilavcıya kesinlikle gidilmez mi, elbette ki gidilebilir. ancak sırf twitter’da ünlü diye, şov olsun diye bunu yapmaya ne gerek var.
devamını gör...
twitter'da veya kızlar soruyor gibi sayfalarda durumdan "ilk buluşmada pilavcıya gittik şok oldum ne yapmalıyım? "şeklinde yanılan veya kral işte böyle olmalı errrrrkek(!) gibi tepkiler alan sadece etkileşim uğruna yapılan, kurgu olan olaylar silsilesi.
devamını gör...
hatun da gaza gelip, "ben bunun kralını yaparım, millet de bunu yiyip pilav yedim sanıyor, te allasen..." derse, ver elini en yakın evlendirme dairesi.
devamını gör...
pilavcı değil ama bir başkası başıma gelecekti konu yemekten açılmışsa buluşma için bahane arayan erkek insan bunu görüşme bahanesi yapıp hadi gidip yiyelim diyebilir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ilk buluşmada pilavcıya gitme şovu" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim