ergen yuvasıdır. zamanında bi tadı vardı o ayrı.
devamını gör...
efsane iken rezil olan platform.
canlı yayın s****meleri, sözlük saldırıları vs. gibi olaylarla adını her yerde duyurmuşken, beceriksiz yetkililerin sidik yarışına girmeleri, kontrolsüz yazar alımı ve öncü nesillerin kültürünü yaşatmak , zenginleştirmek yerine kültürsüzlük, seviyesiz yapış yapıs kültür geliştiren yeni nesil yazarların çokluğu , herhangi bir önlem almamaları
cevahir olayının yaşanmasına zemin oluşturmuştur.
aklı selim yazarlar bir bir çekilip uzaklaşmaları neticesinde yetenekten yoksun modların elinde oyuncak olup youtube'ta portakal aratan ergenlerin ifşa ve artı 18 linkleri aradıkları forma dönüşmüştür.
devamını gör...
tanımın olmadığı, +18 paylaşımlar ve daha niceleri.

(bkz: çöp)
devamını gör...
2010 yıllarında yazarı olduğum sözlük, güzel makara dönüyordu kendine has bir tarzı vardı.
devamını gör...
belki 5 10 yıl önce bir şey bulabileceğiniz format olmadığı için özgürce trollük yapıp eğlenebileceğiniz bir yerken çoluk çocuğu toplayarak kendini bitiren, ergen muhabbetinin de altına düşmüş sözlük.
devamını gör...
2009-2013 yılları arasında efsane olan sözlük. şuanda bitmiş vaziyettedir.
devamını gör...
atsızcı ergenlerin çoğunlukta olduğu sözlük
devamını gör...
2009-10 yıllarında ekşi'den bunalan orta yaşlıların makara yapmak için girdiği, sonradan liseli betaların ele geçirdiği, şu an ise 3 ya da 4 kişinin yazdığı sözlük. kurucusu toksik biridir.
devamını gör...
ülkemizin internet mizahında önemli izler bırakmış bir zamanların popüler sözlüğü. zaman içerisinde olumsuz yönde evrimleşerek ruhunu kaybetmiş, site trafiği düşmüş ve yıkık ergen yuvası haline gelmiştir.
devamını gör...
10.
zumqi, qumqi ve qemqicilerin barındığı sözlüğümsü.
devamını gör...
11.
sanal er gazinosu.
devamını gör...
12.
türk internetinin ilk kaos ortamı. buranın neferleri aynı zamanda aog, kgb, bgy gibi grupları da kurmuş, internetin anasını afedersiniz ama ağlatmışlardır. yatacak yerleri yoktur.
devamını gör...
13.
kendi jargonu yetmediği gibi kendi mizahını da oluşturabilmiş bir zamanların efsane sitesi.
devamını gör...
14.
bir sözlük klonu.
devamını gör...
15.
sözlüklerin şahı anaların korkulu rüyasıdır.
devamını gör...
16.
2009-2011 yılları arasında ekşi sözlüğü devirmiş sözlüktür. ama sonra serkan siteyi saldı. evet.
devamını gör...
17.
"bir zamanlar iyiydi, bir zamanlar güzeldi." falan deniliyor bu sözlük hakkında fakat 2010'da atılmış entrysinde adamlar küfür lügatına yeni ayar veriyor. bahsettiğiniz 'bir zamanlar' ne zamana denk geliyor acaba?

2010'da bile güzelce tanım girenlere "seviyeyi yükseltmeyin lan!" denilmiş. tabii yine de siz bilirsiniz. *
devamını gör...
18.
zamanında yazarlık yaptığım halen ara ara girip eski dostlarımla sohbet ettiğim sözlüktür. belirli bir yıla kadar içersinde gerçekten harika mizahlarin, olayların yaşandığı çok sıcak bir ortamdı. daha sonrasında ergen kitlenin hücumuna uğramasıyla beraber çekilemez bir ortam oldu. #90284 kolu entry de ki arkadaşın varoş ithamı ise kendi kalitesini göstermekte. sözlüğün son dönemini görüp böyle bir yorum yaparsan sorarlar sana ne kadar önce girdin oraya diye.
devamını gör...
acilen ilk zamanlarına benzeyen bir sözlük kurulması gereken sözlüktür.
devamını gör...
geçmişi good girl, bugünü ise amy pond ile tanımlanabilecek birinci nesil olduğum sözlük.
keyifli zamanlarında vardım bugün ise yılda birkaç kere uğradığım eski bir dost gibi. girdiğim zamanlar, bana atari salonuna girerken hissettiğim duyguları yaşatıyor; illegal bir yer değil ama legal bir yermiş gibi de değil.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"inci sözlük" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim