efendim yapmış olduğum tahliller neticesinde beynini geliştirmenin ne derece zor olduğunun idrakine varan meriçlerimizin vücut geliştirerek kızların çekim alanına daha kolay girdiği gerçeğidir. bu protein tozları kolunu kanadını gerip bir nevi güvercin gibi yürüyerek tek elden piyasaya sürülmüşlercesine ortamlara akarlar ve erkeklerde zeka, saygı, dürüstlük ve vicdan gibi duyguların ön planda olmasını istediğini beyan eden kızlarımızı kolaylıkla ağlarına düşürebilirler. elbette böyle olmayan kızlarımız da vardır fakat çoğunluk maalesef protein tozu sever durumda.
devamını gör...
cinsiyet ayrımı yapılmaksızın her cinste bulunan oksijen israfı olan insan türü
devamını gör...
*kızların *diye açılması ne yazık, saçma ve hakaret gibi.
isteyen insan istediği şekilde kararlarını vermekte özgür, onu o mutlu eder onu yapar, yargılamak haddimiz değil.
saygı duyarsak hepimiz huzurlu yaşarız.
karsu'dan "sana ne!" dinleyelim.
devamını gör...
sana ne, size ne milletin hayatından, herkes kendi işine baksın. sanki ülkeye pek bir yararınız dokunuyormuş gibi. insanları eleştirme haddini siz nasıl kendinizde bulabiliyorsunuz.
tahlil yapmışmış; isveçli bilim adamı sanki.
devamını gör...
her ikisine de önem veriyorum.
devamını gör...
erkeklerinde beyinden çok kalca ve göğüs gelisimine onem vermesinide eklersek katıldığım baslik. insanlar nedense et gormeye bayılıyor.
devamını gör...
yine mi genellemeli başlık, izninizle.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
spor yapmayan, bedenine bakmayan ama zeki ya da kültürlü olduğunu düşünen yazar beyanı.

bu düşünceye sahip arkadaşlarda atletik fizik yapılı gördükleri herkesi “beyni gelişmemiş” yaftası ile aşağılama ve tepeden bakma eğilimi görülmekte.

bence siz de spor yapmaya başlayın. kadınları ve beğenilerini diktir edin kendiniz için başlayın. spor yapmanın ve atletik, enerjik bir bedene sahip olmanın hazzına varın.
devamını gör...
bunu diyenlerin de göğüsü ve kalçası büyük kızlara ağızlarının suyunu akıttığını bilmiyoruz sanki
devamını gör...
"sadece dış görünüşe önem veren ve beynini geliştirmeyen insan" yerine "kadın" yazıp hoş ve doğru olmayan bir genelleme yaptığı için bu başlığı açanın beynini ne kadar geliştirdiğini sorgulatan ironik bir başlık olmuş.
devamını gör...
bence bu erkekler için daha doğru bir entry.
devamını gör...
ben de dahil olmak üzere çoğu erkeği rahatsız etmeyen hatta teşvik edilesi uğraş.
devamını gör...
yanlış. genelde iki kavramdan da yoksun olan, vasat ama yakışıklı ve sırık gibi erkekler seviliyor.
devamını gör...
bunu diyen erkekler, hep sosyal medyada yüzlerce takipçisi olan, para için erkeklere manitacılık oynayan, suratına bir ton makyaj yapan, g.t göbek gösteren kızların kuklası oluyor. adam akıllı giyinen, davranışlarına ahlakına edebine dikkat eden kızların yüzüne bile bakmıyor. daha sonra da bu ortalık malı olmuş kızlardan kazık yiyince "kızlar bozuk, kızlar yakışıklı erkek istiyor, vücutlu erkek istiyor." diyorlar. sen zaten zekânı kullansan doğru kızı bulursun abim. sen zaten adam gibi davransan aklı başında bir erkek olsan senin karşına gelen kızlar da seneden vücut beklemez, yakışıklılık beklemez. bu işler karşılıklı oluyo. sen karşıdan göğüsleri büyük olsun, poposu kalkık olsun, vücudu kırvımlı olsun diye beklentiye girersen o tipteki kızlar da senden beyin değil vücut ister.. kısacası "beyni olmayan erkekler" güzel, seksi kızlara yönelirler, sonra da kızlar zekaya önem vermiyor tipe önem veriyor olur bunun adı...
devamını gör...
bu cinsiyetçi insanların topluca tedavi edilmesi gerekiyor. artık itici oluyor bu yaklaşımlar. bırakın bunları bu devirde olacak iş değil dedirten başlık..
devamını gör...
yine genellemeli, ayrımcı bir başlık. bu kadınlar size ne yaptı...
devamını gör...
ilk çağlarda kadınlar kendini koruyabilecek, besleyecek ve ailesi için avlanacak iri erkekleri istermiş. erkeklerde aynı şekilde çocuğu doyurabilecek büyük göğüslü kadınları .belki içgüdüseldir bilemem ama kendisini geliştiren kişiyi niye beğenmeyelim ki? bu başlığın altında esip gürleyen erkeklerin instagramda büyük popolu büyük göğüslü kadınları beğeni yağmuruna tuttuğu bariz. yani demem o ki maval okumayın. yapabiliyorsanız siz de kas geliştirin çünkü kadında da erkekte de gayet çekici oluyor. ha yine de beyin ve vücut gelişimine önem verirseniz kazanan siz olursunuz.
devamını gör...
arkadaş bir güvercin için reddedilmiş olabilir
devamını gör...
sosyal medyadaki attıkları fotoğraflara bakılırsa tespit gibi tespittir. rastgele bir instagram kız profiline girin 10 fotoğrafların 5 tanesi meme, 4 tanesi popo 1 tanesi de çay içerken çekilmiş. vasat bir cinsel obje olmaktan sıkılmadınız mı? sonrada size dm den fiyat soran amcaların mesajlarını ifşa edip durmayın. arz talep meselesi işte. hadi good bye.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kızların beyin gelişiminden çok vücut gelişimine önem vermesi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim