1.
hasan can'ın sunduğu, bayılarak izlediğim program.

yakında 4 kişilik bilet bulma imkanım var, eğer gerçekleşirse sözlükten 3 kişiyi götürürüm net.
devamını gör...
2.
her bölümünü -en az- iki kere izlediğim, aynı ülkeyi paylaştığımız insanların bilmediğimiz gizli kalmış yönlerini açık seçik ve aşırı komik bir şekilde ortaya koyan programdır. (bkz: hasan can kaya)
devamını gör...
3.
inanılmaz eğlenerek, kahkalar eşliğinde seyrettiğim program. canlı gitmeyi çok istediğim fakat henüz bir sıçma hikayemi ya da fantezimi anlatmaktan çekindiğim organizasyon.
devamını gör...
4.
dizi - film izlerken bile sonuna kadar sıkılmadan bitiremediğim için tavsiye üzerine “aman izleyeyim bakalım.” deyip bir bölüm, iki bölüm, üç bölüm efendim ne söyleyeyim derken bir oturuşta 7. bölüme kadar izlediğim program. hasan can kaya sivri bir zekaya sahip, hızlıca aksiyon alıp konuyu yönetebiliyor. seyirciler de belli bir statüye sahip genelde. önce genel bir seyirci yoklamasından sonra sahneye alınan belli sayıda seyirci ile soru - cevap yapılıyor ve ortaya enteresan hikayeler çıkıyor.
devamını gör...
5.
baya erken keşfettiğim ve kendini her alanda geliştiren çok güzel bir içeriğe imza atmış hasan can
devamını gör...
6.
selam bebiş seni tanıyabilir miyiz..hasan can asırı tatlı ve komik bi adam..format da cok iyi..izleyin valla müthiş
devamını gör...
7.
çok samimi bir ortam her bölüm birbiriyle bağlantılı her konuşan kendisinden önce ve sonra gelenlerle bir ilişki kuruyor ve hasan canın samimiyeti sıcaklığı olmasa buraya gelemezdi bu program
devamını gör...
8.
10/10 program, kahkalarla izliyoruz. umuyorum ki sonu oğuzhan uğur gibi olmaz
devamını gör...
9.
keşfettiğimden sonra keyifle izlemeye devam ettiğim youtube programı
devamını gör...
10.
hala izlemeyenler olduğunu duyunca aşırı şaşırdım program...izleyelim izlettirelim
devamını gör...
11.
seyirciyi özgüvenli bulduğum programdır kendisi. şahsen bendeki özgüven eksikliğinden dolayı ordakileri hayranlıkla izliyor ve takdir ediyorum.
devamını gör...
12.
bir başlayınca sonu gelmeyen program. nerden girdim bu belaya deyip çokça işimi kendisi yüzünden yapamamışımdır. ama iyi ki var. en azından bir iki gülüp eğleniyoruz be.
devamını gör...
13.
henüz yeni karşılaştığım youtube videolarını her gece bir bölüm izlemeden geçemediğim güzel bir stand up gösterisidir.
devamını gör...
14.
yeni bölümü 15. 00 daydı. güzel bir bölüm oldu. her bölüm bu kadar efsane olmuyor. konuklar bu sefer iyiydi. neden hala ısrarla konuk sanatçı alıyor anlamıyorum.
devamını gör...
15.
artık eski tadı vermediği için bırakmayı düşüdüğüm program. tam bırakyordum ki 26. bölüm yayınlandı ve hamza sağ olsun gül gül öldüm. umarım hamza gibi yaratıcı konuşanlar gelir programa.
devamını gör...
16.
tuvalete telefonunu düşürüp,tamirciye götüren bir kız vardı.tamirci bu ıslak ne var bunda diyince şekerli su cevabını vermiştir.
devamını gör...
17.
acun ılıcalı'nın çıkaracağı yeni djital platform olan exxen'de yayınlanacak program.

acun gerçekten işini biliyor, sırf bu program için üye olacak binlerce kişi vardır.
devamını gör...
18.
şuana kadar youtube üzerinden bedava izlememiz bile mucize olan stand up gösterisidir.
devamını gör...
19.
youtube üzerinden hasan can kaya 'nın gerçekleştirdiği stand up .
devamını gör...
20.
psikolog karşısında içini döküp kendini arındırma seansı gibi bir program. kesinlikle mizah programı olduğu unutulmamalı ve yok şöyle aşağılıyor böyle sövüyor diyerek ciddiye alınmamalı. sevgilinden ayrıldın, sevgilin seni aldattı, çok kötü bir faka bastın, mutsuz hissediyorsun, babanla kavga ettin; aç bir konuşanlar bölümü izle. keyfin yerine gelsin. senden daha beterleri bak nasıl eğleniyorlar.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"konuşanlar" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim