yaptığı net bir şekilde istismar. istismarın açığı, gizlisi mi olur. açıklamasında diyor ki istismar gizli saklı köşede yapılan şeylerdir. açıklaması da rezillik dolu...

küçücük çocukla dudak dudağa öpüştü.

sosyal medya platformu tiktok'taki rezilliklere bir yenisi daha eklendi. duygu özgül kalebayır ismiyle paylaşımlar yapan bir kadın, kuzeni olduğunu söylediği küçücük çocukla dudak dudağa öpüştü. o anları paylaşan kalebayır, videoda skandal ifadeler kullandı.


"yaladın sanki"

kalebayır dudaklarını çocuğa zorla öptürerek, "öyle olmaz ben dudak seviyorum. benim dudağım ora mı? beni öptün mü sen şimdi? yaladın sanki biraz öpmedin. öp beni, öpersen bırakırım. biz yanaktan öpüşmüyoruz. çocukluğundan beri beni hep dudağımdan öpüyorsun." dedi.

"ailesi yanımdaydı"

görüntülerin sosyal medyada tepki çekmesi üzerine kalebayır açıklama yaptı. çocuğun ailesinin yanında olduğunu iddia eden kalebayır, şu sözlerle kendini savundu: "arkadaşlar (istismar) adı altında yine bir video paylaşıp gündem etme çabası içerisindeler. çekilen video kuzenimle ailesinin de yanımda olduğu ve istismarın söz konusu bile olmadığı hatta sayfada başka videoların da olduğunu belirtmek isterim. bu şekilde istismar adı altında paylaşıp reklam yapan kendi kafasına göre yazı yazan ve etkileşim yaratmaya çalışan insanlara gerçekten üzülüyorum. sayfaya yazılan yazı üzerinden şikayetimizi yapacağımızı ve görüntümü paylaştığı içinde gerekli işlem yapılacaktır.

"çocuk beni öpüyor, seviyor, yalıyor"

kuzenim ve biz birbirimizi öpüp koklayarak seviyoruz . çocuk beni öpüyor, seviyor, yalıyor. anasının babasının ve herkesin yanında bunu bana yapıyor ve etkileşim için istismar yazılıyor sırf beğeni toplamak ve linçten videonuz izlensin diye. vallahi acıyorum ya istediğiniz kadar paylaşın. istismar gizlidir kıyıda köşede çoluğa çocuğa bir şeyler yapmaktır. ben kuzenimi istismar etmiş olsam çocuğun ailesinin yanında çocuğun beni öptüğü videoları çekim yapmam ve yüklemem bunu sosyal medyaya. allah yardım etsin size. siz kendi kendinize etkileşime devam benim zamanım yok sizin gibi boş insan olmadığım için açıklamalarımı yaptım işinize bakın."


kaynak ve video: www.haberler.com/guncel/kuc...
devamını gör...
benim türbanlı bacım pedofili video çekip tiktoktan para kazanıp lüks içinde yaşayamayacak mı. hem nolmuş zaten bunlarda akraba evliliği revaçta, çocuk büyüyünce evlenirler olur biter.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"küçücük çocuğu zorla dudaklarından öptüren kadın" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim