1.
kıymık kadar küçük boyutlarda dişleri kurcalayıp bulunan ihtiyaç fazlası gıdaları dışarı atmaya yarayan edevat.
devamını gör...
2.
masada varsa ve sıkılmışsan o kürdan kırılır..
devamını gör...
3.
ne zaman restorana gitsem bundan çalarım.
devamını gör...
dedem “...peynir ekmek de yesen ,laf vermemek sebebiyle, kürdanla gez adam yerine koysunlar...” derdi algının doğurduğu sebeplerden...
devamını gör...
babamın garson kazığı dediği ince çubuktur.
devamını gör...
kovboy filmlerinde ağızda bir ot parçası şeklinde karşımıza çıkan parça. zamanla malzemeden çalıp kısaltmışlar, tek kullanımlık olmuş.
devamını gör...
dışarıdayken diş fırçalama fırsatını rahatça bulamayacağınız için outdoor'da diş temizliğinde başlıca başvurulan aparattır; ancak diş çekilmesi başta olmak üzere diş minesi ve köküne zararı oldukça fazladır. bunun yerine diş ipi veya diş ipi kürdanı tercih etmeniz ağız sağlığınız için çok daha faydalı olacaktır.
devamını gör...
seni rahatsız eden dişinde ki şeyi oradan alması için üretilmiş fakat orayı asla temizlemeyi başaramayan ince odun parçalarıdır.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kürdan" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim