1.
antidepresan olarak bir kadeh kırmızı şaraptan daha etkili, yararlı ve daha az zararlı olduğuna inanmadığım, firmaların piyasaya pompaladığı mutluluk hapı dublörü.
devamını gör...
2.
deccal yeryüzüne inse "ee? şimdi?" dedirtecek ilaç.
devamını gör...
3.
hatırı sayılır bir doktora gidip anlattım derdimi ve akabinde bu ilacı* ve stilizan 1mg yazdı.
ilk önce yarım doz ertesi gün tam doz olarak devam ettikten sonra yaklaşık bir 10 gün içinde ilaç etkisini göstermeye başladı.
o agresif yapım biraz törpülendi.
devamını gör...
kendisi insanları farklı alemlere götüren toplumda mutluluk hapı diye bahsedilen antidepresandır. kendisinin 50 lik olanını üç ay kullandım sonra 100 lüğe geçtim. yan etkileri aşırı derecede unutkanlık geç boşalma el titremesi intihara meyil gibi şeylerdir. size baş edemediğiniz sorunlarla baş etme gücü verir hayatı toz pembe yaşarsınız bazen durup dururken evin içinde ya şu televizyon ne güzel alet falan diye mutlu olmanıza sebep olacak kadar toz pembe bakış açısı kazandırır. hayat etrafınızda hızlı akar gider yakalayamazsınız sürekli uykulu gezersiniz hayat bir film gibidir sizin için . kendisini kullandığım süre içerisinde bir kere kavga ettim ama hiç sinirlenmeden kavga ettim sakin sakin adam dövdürür size öyle bir antidepresandır. mecbur kalmadıkça kullanmanızı tavsiye etmem doktor gözetiminde kullanılmalı. bir gün birisi bu ilaca başlayıp bu tanımı okuyorsa eğer ona iki kelam etmek isterim. üzülme güzel dostum bir şeylere göğüs geremeyen tek insan sen değilsin ben biz yanındayız umarım içinde bulunduğun durumu halledersin.

insanların dayanacak gücü bulamaması ve o gücü başka şeylerde araması son derece normaldir. bazıları olumsuz şeylerle güç bulmaya çalışıyor. bu çok yanlış bir hareket. dayanacak gücü doktorların önerdiği şekilde bulmak daha mantıklı. bazen hayat toz pembe olmuyor ama olması gerekiyor. umarım toplum olarak iyi oluruz.
devamını gör...
bildiğim kadarıya piyasadaki en hafif antidepresan ilaçtır. hatta küçük çocuklara bile korkmadan verilebilen bir ilaçtır. muadili selektra’dır.

düzenli kullanımda geç boşalma problemi üretir. bu bir problem mi demeyin, problemin dik alasıdır.
devamını gör...
kullanalı üç gün olmasına rağmen ciddi yollar kat ettik sanırım. diş sıkma* haricinde yan etkisini görmedim ve tekrar nefes alıyormuş, ilk defa dünyayı görüyormuş gibi bir etki var üzerimde. sanki yürürken o yolları hiç hissetmemişim de yeniden keşfediyormuşum gibi.. üç gün çok kısa bir süre olmasına rağmen resmen aldı çıkarttı beni kuyudan. umarım yollarımızı ayırdığımızda buna bozulmaz.
devamını gör...
anksiyete bozukluğu gibi hastalıkların tedavisinde kullanılan ilaç.
devamını gör...
isminin tedirgin ettiği bir garip ilaç. yok astral.
devamını gör...
sertralin etken maddeli antidepresan. muadili selectra.
devamını gör...
10.
etken maddesi sertralin olan, obsesif kompulsif bozukluk, depresyon ve anksiyete rahatsızlıklarını tedavi ettiği düşünülen ( tedavi eden değil dikkat çekerim) ssri (selektif serotonin geri alım inhibitörü) gurubu bir antidepresandır. ciddi yan etkileri vardır. kullanacak arkadaşlara dikkatli olmalarını tavsiye ederim.
devamını gör...
11.
başlık altında yazılanlar ilaç hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olsa da bilgi sahibi olan doktorunuzla karar alınız, herkesin beyin kimyası farklıdır. ilacın yan etki/ etki profili size göre değişecektir. doktorunuza güvenmiyorsanız buraya hiç güvenmeyin ve güvenebileceğiniz yeni bir doktor bulun.

t: sertralin etken maddesi olan, selektif serotonin geri alım inhitibörü grubu antidepresan/anksiyolitik ilaç. etkisi en az 3 haftalık kullanımdan sonra gözlenmeye başlar, etkili tedavi için en az 6 ay kullanmalı ve kesinlikle doktor gözetiminde bırakılmalıdır.
devamını gör...
bir yıla yakındır kullanıyorum, mucizevi bir etkisini görmesem de iyi geldiğine eminim. merak edenler için evet arkadaşlar geç boşalma yan etkisi gerçek. hatta o kadar boşalamıyorsunuz ki can sıkıcı olabiliyor. haa tabii gene de güzel bir yan etki (bkz: swh)
devamını gör...
orta hafif bir antideprasandır, diazem verdiler bana, bırakın geç boşalmayı, işemekten başka bir işe yaramıyordu.
devamını gör...
kim ne derse desin bir dost bir yarendir benim için. canım lustral.
devamını gör...
keşke daha erken tanışsaydım dediğim mucizevi ilaç.

sürekli düşünen her şeyi kafaya takan bünyelere iyi gelir.psikologa gitmekten korkmayın.
devamını gör...
yıllarca kullandığım ve psikiyatristim artık bırakabilirsin dediğinde bırakacağım için duygulanıp ağladığım ilaç.
devamını gör...
monoamin oksidaz inhibitörü grubunda yer alan bir antidepresan. psikyatristlerin önüne gelene ilk yazdıkları ağır uyku yapıcı etkisiyle nefret edilesi ilaç.
devamını gör...
zamanında kullandığım hayat kalitemi düşüren antidepresan. alternatif tıp ile bu sorunu çözdüm. (bkz: papatya)
devamını gör...
bi halta yaramayan sadece uykumu getiren saçma sapan antidepresan, duygularımı kontrol etmemi değil beynimi kontrol etmeme engel oluyor sadece mayışıyorum.
devamını gör...
yıllarca tedavi için verilmiş ilaç. insanlıktan çıkartıyor. bıraktım kurtuldum. canım prozac
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"lustral" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim