internet ortamındaki komikli resimler. ismin yaratıcısı bildiğim kadarıyla richard dawkins.

bir de insan organı. iki cinste de bunun ucu vardır. şimdi akıllara gelen soru şu? madem erkekler süt veremiyor, neden meme ucu var?

cevap da çok basit. y kromozomu çok geç etki etmeye başlıyor. bu sırada memeniz falan bayağı çıkmış oluyor. evrim işte, hiçbir şey mükemmel değil.

not: ukteydim doldum. sanagulbahcesivadetmedim meme başlığı açmış dedirtmem.
devamını gör...
direkt olarak kültürel miras yoluyla (ebeveynlerden çocuğa şeklinde) ya da dolaylı olarak kültürel kazanç yoluyla (akranlar ve medya tarafından) kültür ekseninde yayılan, internette popülerleşen, günlük hayatta ergenlerden yetişkinlere kadar geniş bir kitlede tutulan fikir, inanç ya da inanç sistemi, ya da davranış örneği.

knowyourmeme.com/

ayrıca:

!! geçersiz url !!
devamını gör...
türkçe okunuşu "mim" olan.
fransızca même aynı sıfatına karşılık gelir. örn: la même chose, aynı şey.
devamını gör...
erkeklerin küçüklüklerinde ve büyüklüklerinde sevdikleri tek ortak şey.
devamını gör...
erkekler tarafından aşırı ilgi gören kadın organı
devamını gör...
kadın bedeninin en tahrik edici organı. ikisi birlikte daha tatlı oluyor.

(bkz: memeler)
devamını gör...
kadınlar arasında boy takıntısı olduğunu bildiğimiz kadınsal, ama erkeklerde de olan organdır. kadınları cekici yapan tarafı boyu ve tipi değil, herhangi bir şekilde varlığıdır. hacmin bir önemi yoktur. ınsan beyni neye maruz kalır , neye inanır ise onu arzular. birini sürekli büyük meme zevk verir diye telkinlerle donatırsan o kişi aradığını başka memede bulamaz. fizyolojik açıdan meme boyunun bir avantajı olmadığı gibi dezavantajı vardır. taşıması, gizlemesi, kıyafet uydurması ayrı derttir. seksüel anlamda erkekler avuç doldursun diye zırvalasa da, kadına haz veren şey küçük memedir. araştırmalar büyük memeli kadınların memesinde ki yağ dokusunun sinirlere yaptığı miyeli baskıdan ötürü dokunuşların uyarışların ekarte edilip net hissiyat elde edemediğini, küçük memelilerin ise en ufak temasa tepki verdiğini ortaya koymuş. küçük büyük farketmez. sağlıklı olsun. ;)
devamını gör...
uzmanlık alanım meme değildir ama 18'li yaşlarımda iç çamaşırı satmam nedeniyle bende az biraz dairesel bir etki bırakmıştır.kokulu silgi gibi değişik türevlerini de içinde barındıran organdır.
devamını gör...
(bkz: memintolarda tombiktoymuş)
devamını gör...
10.
aslında normal bir şey ama küçükken her gün görünce insan alışıyor sonra büyüyorsunuz bir daha görmüyorsunuz taaa ki ergenliğe girene kadar . size yasak gelen o şeye ilgi duyuyorsunuz. halbuki baş parmağını saklasalar insanlar ona da ilgi duyanlar çıkar bir yerde . ayrıca meme tanımına seksüel bir tanım yazdığım için üzgünüm aklıma o geliyor çünkü.
devamını gör...
11.
savaş başlatır.
devamını gör...
12.
belki de doğurganlığın simgesi olduğundan hem küçükken hem yetişkinlikte ilgi uyandırır onu tam olarak bilemiyorum ama kadın vücudunda önemli olan bölümdür.

ideal olanı ne çok çok büyük ne de çok çok küçük olanıdır.
dik olması ve vücutla orantılı olması en güzelidir.
devamını gör...
13.
oz adlı dizide uyuşturucu adıdır.
devamını gör...
14.
bünyem için büyük olanı makbuldür.
devamını gör...
15.
büyük ve iri ise tadından geçilmez ayrıca uçları zevk almayla orantılı olarak daha belirginleşiyor bazı hatunlarda. bak işte manyak olursun kanka o uçları falan dehşet zevk verir.
devamını gör...
16.
bu millet neler izledi, neler dinledi.

devamını gör...
17.
olmasa olmazdı dediğimiz, beslenme ve fantazi organı.
devamını gör...
18.
(bkz: yok daha memeler)
devamını gör...
19.
yunanca kökenli bir kelimedir ve taklit etmek anlamı taşımaktadır. ayrıca bazılarının büyük,küçük olarak ebatlanabilir etkileyici unsurdur onlara iyi bakın favorilerimdendir. pazarlarda da ikizlere takke olarak sloganı vardır.
devamını gör...
20.
okunuşu "miim" olan, türkiye de karşılığı caps denilen mizahi görseller.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"meme" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim