mesnevi'nin bir porno kitabı olduğunun kanıtıdır, sadece bu değil daha nice böyle iğrenç ve ahlaksız hikayeler bulunmaktadır, yazarı bilindiği üzere sözde allah dostu, kafir mevlana'dır.

+18

--- alıntı ---

kabak hikâyesi (cilt 5 1335-1420. beyitler s.112-118)

bir hanımefendi bir hizmetçi ve bir eşek… ihtirasın acı sonuçları

bir halayık (hizmetçi) şehvetin çokluğundan hırsının fazlalığından bir eşeği kendisine alıştırmıştı. o eşek kendisine yakınlaşmayı adet edinmiş insana yakın olmayı öğrenmişti.

1335. o hilebaz halayığın bir kabağı vardı. eşek kendisine ölçülü yaklaşsın diye kabağı eşeğin aletine takardı. yakınlaşma zamanında aletin yarısı girsin diye bu işi yapmaktaydı. çünkü eşeğin aleti tamamı ile girse rahmi de parçalanırdı damarları da.

1340. onda hiçbir illet görünmedi kimse bunun iç yüzünü haber veremedi.

kadın bu işin aslını adamakıllı araştırmaya başladı. eşeğin haline dikkat edip dururken bir de ne görsün? o halayık eşeğin altına yatmıyor mu? bunu kapının yarığından gördü bu hale pek şaştı.

1345. eşek erkekler kadınlara nasıl yakınlaşırsa aynen onun gibi halayığa yakınlaşmış işini becermekteydi.

1350. sustu halayığa hiçbir şey söylemedi. bu işe tamah ettiği için işi gizledi. halayık bütün fesat aletlerini gizleyip kapıyı açtı. yüzünü ekşitip gözlerini yaşartarak dudaklarını oynatmaya başladı güya oruçluyum demek istiyordu. eline sapı yıpranmış bir süpürge aldı develerin yatması için ahırı süpürüyor göründü. elinde süpürge kapıyı açınca kadın dudak altından seni usta seni dedi.

1355. yüzünü ekşittin eline süpürgeyi aldın iyi. fakat yemeden içmeden kesilmiş eşeğin hali ne? işi yarıda kalmış öfkeli aleti oynayıp durmada. gözleri kapıda seni beklemede.. bunu dudağı altından söyledi halayıktan gizledi. onu suçsuz gibi ululayıp dedi ki: tez çarşafını başına al. filan eve git benden selam söyle. şunu söyle böyle yap şöyle et. neyse ben kadınların masallarını kısa kesiyorum.

1365. şehvet isteği gönlü sağır ve kör yaptı mı eşeği bile yusuf gibi nurdan meydana gelmiş bir ateş parçası gösterir. nice ateşten sarhoş olmuşlar vardır ki ateş ararlar kendilerini de mutlak nur sanırlar. yalnız tanrı kulu böyle değildir. yahut da tanrı birisini çeker çevirir de yola getirir yaprağı döndürür bu da başka! böyle olan o ateş hayali bilir o hayalin yolda eğreti olduğunu anlar. hırs çirkinleri güzel gösterir. yol afetleri içinde şehvetten beteri yoktur.

1370. şehvet yüz binlerce iyi adı kötüye çıkarmıştır. yüz binlerce akıllı fikirli adamı şaşkın bir hale getirmiştir. bir eşeği bile mısır yusuf’u gibi güzel gösterdikten sonra o çıfıt bir yusuf’u nasıl gösterir? pisliği afsunu ile sana bal göstermede iş inada bindi mi balı nasıl gösterir? bir düşün artık. şehvet yemeden olur az ye. yahut bir kadın nikahla da kötülükten kaç. yedin içtin mi şehvet seni harama çeker. ele gireni elbet harcetmek gerektir.

1380. kadın kapıyı kapadı sevine sevine eşeği kendisine çekti cezasını da tattı ya! eşeği çeke çeke ahırın ortasına getirdi. o erkek eşeğin altına yattı. o kahpe de muradına ermek üzere halayığın yattığını gördüğü sekiye yatmıştı.

1385. eşek ayağını kaldırıp aletini daldırdı. eşeğin aletinden kadının içine bir ateştir düştü. alışmış eşek kadına abandı aletini ta hayalarına kadar sokar sokmaz kadın da geberdi. eşeğin aletinin hızından ciğeri parçalandı damarları koptu birbirinden ayrıldı. soluk bile alamadan derhal can verdi. seki bir yana düştü o bir yana. ahırın içi kanla doldu kadın baş aşağı yıkıldı öldü. kötü bir ölüm kadının canını aldı.

1390. kötü ölüm yüzlerce rezillikle gelip çattı babacığım. sen hiç eşeğin aletinden şehit olmuş insan gördün mü? kuran’dan rezillikle azap edilmeyi duy da böyle kepazelikle can verme. bil ki bu hayvan nefis bir erkek eşektir. onun altına düşmekse ondan daha kötü ve ayıp bir şeydir. nefis yolunda benlikle ölürsen bil ki hakikatte sen de o kadın gibisin. tanrı nefsimize eşek sureti vermiştir. çünkü suretler huylara uygundur.

--- alıntı ---
devamını gör...
mevlana'nın şemse olan aşkını, ona karşı olan arzularını yapmak istediklerinizi dile getirmesine allah sevgisi diyorlar oldukça komik bir durum. mevlana'nın eşcinsel olduğunu daha fazla inkar edicek yoktur herhalde.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"mesnevi kabak hikayesi" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim