1.
mailleşme angaryasını ortadan kaldırıp zamandan tasarruf adına microsoft tarafından kurulmuş olan anlık mesajlaşma programıydı ama tüm dünya bunu daha çok sohbet için kullandı.
devamını gör...
2.
2000 li yılların başında sohbet platformu idi.
devamını gör...
bu kadar sık titreşim gönderemezsiniz!
devamını gör...
'ne dinliyorum' özelliğini yabancı şarkılar açarak havalı olduğumu göstermek için kullandığım eski sohbet programı. bir zamanlar çocuktum sözlük.
devamını gör...
(bkz: #34594)
devamını gör...
herkese aynı anda çevrim içi olunan zamanlara ait bir mesajlaşma uygulamasıdır. candır. eli öpülesidir. whatsapp gibi yazışma sağlayan uygulamaların atasıdır.
devamını gör...
2008 yılında adı windows live messenger olarak değişen, şimdi geriye tozu bile kalmamış, chatting aktivitesinin en çok tutulmuş bilgisayar programıydı. microsoft'un ücretsiz sunduğu bir hizmetti.

titreşim gönderme, göz kırpma, anlık oyun oynama gibi özellikleri bulunurdu. ayrıca durum kısmında "ne dinliyorum" özelliği bulunurdu.
devamını gör...
eyyyy gidi gençliğim bee. yaşlandık dostlar. yaşlandık.
devamını gör...
herkesin tripli, göndermeli durumlar yaptığı zamanlar. öpücük, kalp falan atabiliyordun. durumunu online /offline değiştirebiliyordun. güzel zamanlardı beee.
devamını gör...
şu anda bir çok kişinin geri dönmek istediği mesajlaşma uygulamasıdır. bir ihtimal???
devamını gör...
2000'li yıllardaki flörtlerin favori mesajlaşma uygulaması.
devamını gör...
açılımı makarna salata nargile olan ankara'da bulunan bir kafenin ismi.
devamını gör...
iş için kullandığım en iyi uygulamaydı. online olunduğunda ofis açık olduğu anlamına gelirdi. dosyayı gönderdikten sonra karşı taraftan ses çıkmadıysa titreşim gönderirdim, hemen cevap gelirdi. yoğunsam meşgul moduna alırdım. işsiz kaldıysam uygun moda geçerdim ki iş gelsin.. güzeldi...
devamını gör...
meğer ne değerli, ne güzel zamanlarmış. bilseydim sindire sindire daha çok keyfini çıkarırdım o yılların. zaten sonrasında daha da yüzümüz gülmedi sözlük...
devamını gör...
gençliğime denk gelmeyen dönemde kullanılan, dolayısıyla sadece duyduğum iletişim platformu.
aklıma direkt şu videoyu getirir. msn
devamını gör...
bu programın bir eklentisi vardı windows media player'da yürütülen dosyanın ismini msn durumuna yazıyordu. bir süre sonra o eklentinin varlığını unutan ergen gençlerin msn durumunda xxx temalı filmlerin başlığı yazıyordu. az insan rezil olmadı zamanında bu uygulamayı kullanırken.
devamını gör...
ne güzeldir titreşim göndermek... dinlediğin şarkıyı paylaşmak. ki ondan önce icq var idi.
devamını gör...
kamera isteğini kabul etmek
ne dinliyor özelliğinden mesaj vermek
ileti yazıyor yazısını heyecanla beklemek
devamını gör...
whatsapp a ne dinliyorum özelliği ve titreşim gelse, aynısının tıpkısı diyebiliriz.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"msn messenger" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim