çok sevdiğim bir kişinin "platoniği"* çok cool bir abimiz, işini çok iyi yapar, çok ciddi bir adamdır, kalbe inen buğulu bir sesi ve kendine özgü vurguları vardır.

devamını gör...
bozdoğan zeybeği'ne girerken "duman da vardır cavır izmir başında" diyen tek kişi.

sesi, sazı iyidir.
biz de cavırız zaten, sorun yok.

spotify
devamını gör...
1970 istanbul doğumlu türk halk müziği sanatçısı. baba tarafından aslen sivas-divriği'li olan sanatçımız ilk ve orta öğrenimini istanbulda, üniversite eğitimini ise izmir dokuz eylül üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesinden mezun olarak tamamlamıştır. türk halk müziğine olan ilgisi halk ozanı olan babası sait ateş'ten kaynaklanmış olsada sivaslı olmasından mütevellit hamurunda da var zaar. * ilk solo albümü kalan müzik etiketiyle 2003 yılında "ömür bahçesi" ismiyle yayınlandı. 2011 yılında "yare sebep" 2020 yılında ise "sesim rüzgara" albümleri yayınlandı. bunun yanısıra birkaç farklı çoklu albümde de birer eserle yer aldı. yurtiçi ve yurt dışında farklı organizasyonlar çerçevesinde konserler vermektedir ve usta malı eserler icra etmektedir. ses tonu kadife derler ya, işte öyle.. kulakta ve dahi ruhumuzda iz bırakan başarılı bir türk halk müziği sanatçısıdır. sağlık ve mutlulukla sanat hayatına devam etmesi ve bizi bu güzel sesten mahrum etmemesi dileğiyle.. şuraya güzel bir kıbrıs türküsü icrasını bırakalım. daha nicesi malum platformlarda.. keyifli dinlemeler efenim..
güzel seni çok özledim..
tıkk
devamını gör...
bulursam çok pis döveceğim.
tanım: şaka lan niye döveyim adamı, ama yine de belli olmaz dövedebilirim.
devamını gör...
guzu çok sever...çok ağır abi belli... mapushane filmlerinde beraber yatmak isterdim.

devamını gör...
olamazzz... pictorem bu başlığa hiç yazmamış...sevgilisi halbuki onun...

devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"nida ateş" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim