sözlük var oldukça olacak olan.
kafa sözlük para kazanma motivasyonu ile hayata geçirilen bir platform değildir.

ne yüzbinlere ulaşalım iddiamız var ne de benjamin'in san francisco'ya yerleşme planı.
o yüzden rahat olun canım yazarlarım, ''yarın bir gün burası da bozulur kesin'' gibi olumsuz düşüncelere gark olmayın.

unutmayın ki kafa sözlük'ün para birimi rubledir, fonlayanı ise; eski sscb ajanı, şimdilerin rusya devlet başkanı, judo'da kara kuşak sahibi, gözü kara yoldaş vladimir putin'dir.
devamını gör...
harika bir şeydir bizi zorlamaz siteyi yavaşlatmaz.
devamını gör...
bence çok yanlış bir düşünce abartı olmayan reklam beni rahatsız etmez kaldı ki adblock falan var. oradan gelecek para nice hayvan barınakları kimsesiz çocuklara yahut köy okulları projelerinde değerlendirilebilir.
asla asla demeyin sayın admin. biraz etraflıca düşünmeye davet ediyorum sizi.
devamını gör...
ölçülü biçimde olmak kaydıyla reklam olması ve sözlüğün daha iyi hizmet sunması adına para kazanması beni de rahatsız etmez.
devamını gör...
isterse reklamlı olabilir adblock kullanıyorum demek istediğim başlıktır.
devamını gör...
harika bir gerçeklik. yazarların hızlıca sayfa değiştirip sekmeler arasında tanım bombardımanı yapmasını motive eden durum. böyle devam etmesi dileğiyle.
devamını gör...
yoldaş benjamin bizim için en sağlıklı ve reklamsız platform sağlamaya çalışıyor çok tatlısınız efendim... bu arada youtube premium ile sınırsız ve reklamsız video izlemeye ne dersin?
devamını gör...
sözlükte rahat olma konusunda beni mutlu eden durum fakat ben de diğer yazarlarımıza katılıyorum. geliri iyi bir amaca hizmet edecekse ufak tefek reklamlar beni de rahatsız etmez.
devamını gör...
reklamsız sözlük güzeldir, ancak gerçekler acı vericidir. bu değirmen sonra nasıl dönecek benjamin efendi? amerikalı benjamin vakti zamanında ülke kurucusu olup koca ülkenin çekirdeğinde yer aldı, sonra o amerika kapitalizmin kralı oldu. şimdi sen de öyle dersin ve günü gelince aynı yolu yürüyüp "ülen, bu meret su mu yakıyor?" falan deyip reklamcı kardeşlere göz kırparsan şaşırmam. bak yapma demiyorum, ancak ekşi'de olduğu gibi bir sayfaya on reklam yerleştirme, her sayfa değiştirmede reklamlarla boğuşma gibi saldırılara da bizi maruz bırakma. tadında reklam koy. şu sayfa tasarımı iyi şu an. reklamlara da hoş bir çözümü o güne dek bulursun benjamincim.
devamını gör...
10.
kendini sevdirmeye çalışan adminin iddiası. ben ikna oldum.
devamını gör...
11.
açıkcası reklam olsa da çok fazla rahatsız olmayacağım durumdur.

ha tabi normalde sağdan soldan fırlayan ve tad kaçıran reklamlara ben de karşıyım ancak bir süre sonra kafa sözlük’te de “tadında olacak şekilde” bazı reklamları görmek isterim.

özellikle yayın evlerinin ve ya kitapcıların, müzik marketlerin, mizah dergilerinin, bağımsız dergilerin ve son olarak yine bağımsız toplulukların reklamlarını sözlükte görürsem kesinlikle rahatsız olmam.

bu durum hem sözlüğün devamlılığı ve hizmet kalitesi için gereklidir hem de yerine göre işe yarıyor o reklamlar.
devamını gör...
12.
ilk üye olduğumda hemen farkettiğim ama başlık açmadığım müthiş olay.

tişikkirlir sipirmin.
devamını gör...
13.
hame : bu devranın suyu nerden dönüyor ?
fbı : fbı! open up!
hame :
devamını gör...
14.
sol framede reklam içeriği görmemek paha biçilemez.. *
devamını gör...
15.
reklam olmayan tek yer
devamını gör...
16.
esasında reklamsız sözlük reklamı bir yere kadar daha mantıklıdır. sanırım o noktadayız. şimdi giderler bir şekilde karşılanıyor, ilerde sorun çıkar da sözlüğe bir haller olursa o üzücü olur. her kapanıp giden sözlük, internet alemine dair bir umudun yitirilişidir diyeyim, eh biraz abarttım galiba.
devamını gör...
17.
hâlâ biz bizeyiz demektir
devamını gör...
18.
yarın bir gün server parası için bize gelmede naparsan yap dediğim durum. vermem yani onu söylim.
devamını gör...
19.
cansiniz, birtanesiniz siz...
devamını gör...
20.
bence bu tanım için daha çok erken, yani reklam olması yada olmaması yadırgamıyorum ama!
yarın öbür gün server çöktü shell patladı server bütçemizin üzerinde diyip. bi reklam iyi olur (bu dezenfektan iyi fikir açığı kapatabiliriz) tanımıyla gelirseniz sonra bu konuyu delil olarak size sunarız :)

asla hiçbir sürette, hiç bir amaç yoktur ki! maddi veya manevi kâr gütmesin. şahsen bunu saygı ile karşıl-arım/rum.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"normal sözlük'ün reklamsız olması" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim