1.
10 mart 1984 doğumlu, new yorklu aktris. house md' de canlandırdığı biseksüel, huntington'dan müzdarip karakterle gönüllerde taht kurmuştur. yüzünü gördüğüm an yaşama sevinciyle dolmama sebep olan, masmavi gözleri hep kelebeğin kanat çırpışlarını anımsatır bana. bakmasını bilen, o kemikli yüzüne rağmen fazlasıyla güzel kadın.
devamını gör...
2.
o kadar güzel bir kadın ki, keşke benim olsa dedigimdir. ben ona cok güzel bakardım lan.
the o.c. adlı soap opera tarzı gençlik dizisinde oynadığı lezbiyen karakter alex ile kalbimi fena halde çalmıştı.

eyyy sözlük. bana olvia'mı getirin ulan!
devamını gör...
3.
sevgilisinin ayakkabılarını bağlayan bir tipte kadın.
link
devamını gör...
4.
kendisi sadece 35 yaşındadır. zevkle ve zarafetle izlerdik kendilerini efendim. başka projelerde beklediğimdir.
devamını gör...
5.
çok güzel olduğunu söyleyenlere hayret ettiğim kadın. elbette göz ve zevk meselesi ancak duruşu, fiziği, zayıflığı, baygın bakışları açısından bir yere varamayacağım. bir de gözleri mavi olmasa...
devamını gör...
6.
çok çekici bir hatun, ben bayılıyorum bu kıza
devamını gör...
7.
house m.d. dizisinde oynarken kendisine aşıktım. dizide biseksüel bir karakteri canlandırıyordu, kod adı da thirteen'di.
devamını gör...
8.
şarap misali yaşlandıkça güzelleşenlerden.
gençliği de ayrı güzeldi şimdi allah için.
devamını gör...
olivia wilde 10 mart 1984 tarihinde new york şehrinde, gazeteci bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. ilköğrenimini washington'da tamamlayan güzel yıldız 2002 yılında massachusetts'teki phillips akademisi'nden mezun oldu. güzel oyuncu dublin'deki gaiety school of acting'de oyunculuk eğitimi aldı ve ilk oyunculuk denemeleri için kolları sıvadı. ilk olarak 2003'te başlayan skin dizisinde rol aldı, ertesi yıl ilk sinema deneyimini the girl next door filmiyle gerçekleştirdi. tanınırlığını artırdığı proje ise dönemin ünlü dizilerinden the o.c. dir. esas olarak marissa cooper rolü için gittiği oyuncu seçmeleri sonrası dizinin alex kelly'si oldu. diziyle hatrı sayılır bir üne kavuştuktan sonra beyazperde de sıkça izleyici karşısına çıkmaya başladı. conversations with other women, turistas, alpha dog gibi filmlerde yer aldı.2007 yılından itibaren house m.d. dizisinde rol almaya başladı ve dizinin toplamda 81 bölümünde izleyici karşısına çıktı. house dizisiyle birlikte televizyonda ünü gittikçe artarken sinemada da deathfall, çalıntı hayat, zafere hücum, third person, the ıncredible burt wonderstone, aşk ve akşamdan kalanlar gibi yapıtlarda boy gösterdi.
devamını gör...
37 yaşında olduğunu henüz öğrendiğim amerikalı oyuncu. ben kendisini daha yaşlı sanıyordum. müthiş bir güzelliği var. jason sudeikis ağabeyimiz ile de ayrılmışlardı. gideyim bir dm atayım kendisine. bu güzelliğiniz karşısında bir ilahi söylemek isterim yazayım belki cevap verir.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"olivia wilde" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim