yayınladığı drivers license şarkısı ile global müzik listelerini silip süpüren oyuncu, şarkıcı.
devamını gör...
ikinci şarkısı deja vu baya hoş
bence daha ilerliyecek bir sanatçı
heleki drivers license gibi bir şaheseri bu genç yaşında yazdığını düşünürsek
devamını gör...
taylor swift hayranı; all i want, drivers licence, deja vu ve good 4 u isimli şarkıları olan çiçeği burnunda şarkıcı. şarkılarında daha önce denenmiş ve tutmuş tarzları deniyor ama şarkı sözlerini kendisi yazıyor. ilk albümü sour 21 mayıs'ta çıkacakmış. disney dizilerinden biri olan high school musical the musical series dizisinde de oynuyormuş ayrıca.
edit: albüm yayınlandı.
devamını gör...
yeni keşfettiğim genç bir şarkıcı. driver license şarkısını kaç kere dinlediğimi unuttum, good 4 u ve deja vu şarkılarını da oldukça beğendiğimi söyleyebilirim (bu arada driver license ve deja vu şarkılarının hannah grae tarafından yeniden yorumlanan versiyonları da çok iyi, şiddetle öneriyorum)

sonradan gelen edit: sour albümünün büyük kısmının çalıntı olduğunu ve kim k ya gönderdiği mektubu öğrendikten sonra kendisinden soğudum açıkçası. sesi ve şarkıları güzel ama.
devamını gör...
20 şubat 2003 doğumlu amerikalı oyuncu-şarkıcı. drivers license adlı şarkısıyla ünlü olmuştur. ilk albümü sour 21 mayıs 2021'de yayınlanmıştır.
devamını gör...
sour albümüyle keşfettiğim şarkıcı. celusi celusii.
devamını gör...
taylor swift'e olan hayranlığı hiç de azımsanmayacak ölçüdedir.
devamını gör...
billie ellish v2 gibi gördüğüm, geçen sene spotify'da kırılmadık rekor bırakmayan sanatçı
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"olivia rodrigo" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim