önyargılı insanlar nedense hep mutsuz insanlar.
önyargıları nedeniyle farklı güzellikleri görmekten, denemekten, yaşamaktan kendini alıkoyan ve sonunda yapamadıklarına, söyleyemediklerini yaşayamadıklarına dair kızgınlıkları mı onları mutsuz eden?
yoksa mutsuzlukları ve korkuları nedeniyle kendisinin olamadığı şeylere karşı olan kıskançlık ve serzenişten mi kaynaklanır önyargıları?
bana göre önyargılı insanlar. yumurta mı tavuktan tavuk mu yumurtadan çıkar sorunsalında, birbirinin nedeni ve sonucu olan kısırdöngüde takılıp kaldıkları için mutsuzlar. kısırdöngüden çıkmanın tek yolu ise önyargıları kırmak.
devamını gör...
hayatlarını ve duygularını hep başkasının lafına göre yaşarlar. kendileri olduğu için ben değil bir başkasının lafını işitip karşındaki insanın doğrusunu yanlışını görmeden yargısız infaz yaparlar. sonu mutsuzluk..
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ön yargılı insanların mutsuz olması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim