1.
youtube türkiye için düzgün içerik üretmeye çalışan her anlamda uğraş verdiği belli olan sayılı youtuberlardan
devamını gör...
2.
eskiden daha kalitesiz olsa bile daha eğlenceli olan youtuber..
devamını gör...
3.
gözümde her zaman polise küfür eden tip olarak kalacaktır
devamını gör...
(bkz: aşkım kapışmak)
devamını gör...
ağzıyla kuş tutsa eli yoktu derim, havada uçsa yürümeyi bilmiyordu derim. youtube'un şişirdiği balonlardan biridir. polisimize ettiği küfürle hatırlayacağım.
devamını gör...
youtube'un dinozorlarından.
devamını gör...
ne olduğu belirsiz bir insandır. nasıl meşhur olduğunu anlayamıyorum.
devamını gör...
genelde insanların yapamadıklarını yaparak, insanların onu izleyerek iç geçirmesinden gelir elde eden youtuber. tamam hakkını böyle yemeyelim, aslında böyle demek haksızlık olur ama video konsepti genelde versus yani karşılaştırma üzerine kurulu. yaptıkları insanlara göre boş geliyor ama insanlar böyle şeyleri izlemekten büyük zevk alıyor. tiktokerları, instagirlleri anlamsızca seyrettikleri gibi seyrediyorlar.
devamını gör...
zararsız youtuber. kendisi işine bakıyor, hiç öyle kötü, absürd olaylarla karşımıza çıkmadı bence henüz. işinde gücünde temiz bir çocuk.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"orkun ışıtmak" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim