1.
gördüğüm en doğal ve samimi kadın twitch yayıncısı gerek sohbeti gerekse oynadığı oyunlarla moralimi yerine getirmekte 1 numara
devamını gör...
2.
caesalpinia, baklagil familyası fabaceae'deki çiçekli bitkilerin bir cinsidir .
devamını gör...
3.
zamanım oldukça eski yayınlarını devamlı izlediğim biricik kraliçedir kendileri. haramileri de kendisi kadar komik ve eğlencelidir. kendisini izlerken stresten kurtuluyorsunuz, hiç izlemediyseniz twitchdivaç konseptine bi göz atın derim :°
devamını gör...
oyuna ilgimi arttıran ve izlediğimde enerjimi yükselten yayıncıdır. işini en düzgün şekilde kendi doğrularının sınırına çıkmadan yapmaya çalışıyor bence. hayvanları ile iletişimi de çok hoş. tam bir kraliçe yani.
devamını gör...
saatlerce izleyip asla sıkılmadığım yayıncı.twitchin başına gelen en iyi şey olabilir.
devamını gör...
para verip reklamını falan mı yaptırıyor sözlükte diye düşünmeme sebebiyet vermiştir.
devamını gör...
youtubeda maalesef karşıma çıkmış olan itici ötesi yayıncı. ıkına ıkına her boka gülmesi, şiveli komik olma çabaları ve gerekli gereksiz bağırması kulakları kanatacak cinsten.
devamını gör...
twitch adlı platformdan yayın yapıyormuş, hiç seyretmedim ama youtube videolarına denk geldim, kafa yapısı güzel.
devamını gör...
kendisi sempatik tatlı öpesimin geldiği kadın yayıncıdır.
devamını gör...
yazarların bazıları şaşırmış ama gerçekten bu kadar sevdiği olduğuna kendisini takip etmeye başladıktan sonra karar verdim. otuz yaş altı fenomenleri takip ediyor ve neler yapıyorlar, nasıl para kazanıyorlar algılamaya çalışıyorum. kendim de otuz yaşındayım ama influencer, fenomen gibi kavramlarla yeni tanıştım. bitirdiğim okulları ve aldığım maaşı düşündüğümde sosyal medya fenomenlerinin benden çok daha başarılı oldukları sonucuna vardım. kendim de sosyal medya fenomeni olabilir miyim diye düşünmeye başladım ancak aklıma gelen şeylerin neredeyse tamamında ya kendimi ya çocuğumu ya ailemi sosyal medyada ifşa etmem gerekiyor. ailem ve kendimi dahil etmeden sahip olduğum bilgiyi pazarlasam diyorum, sahip olduğum bilgi hukuk, kimsenin oturup hukukla ilgili bilgi almak isteyeceğini işin doğrusu düşünmüyorum. kendilerini sosyal medyanın kölesi yapmadıklarını iddia ederek güya oyun oynayarak para kazananlar veya ürün tanıtımı yapanlar ya da başka bir şekilde fenomen olmayı başaranların neredeyse tamamı aslında bir nevi özel hayatını satıyor. ben de sosyal medyaya uzak biriyken bu insanları seviyor olamazlar ya parayla içerik girdiriyorlardır diye düşünürdüm. ama bir süre bu tarz kişileri takip etmeye başlayınca ciddi ciddi bu insanlara hayran olan gençler ve çocuklar olduğuna inandım. nasıl ki ben zülfü livaneli hayranıysam bu insanlar da bahse konu bu sosyal medya fenomenlerine hayran olmuşlar çok da yadırganacak bir durum yok aslında. yadırgamaktan ziyade beni ve benim gibileri şaşırtan bir durum söz konusu sadece.

edit: imla.
devamını gör...
kütahyalı streamer.
devamını gör...
en sağlam kadın yayıncı. fikirlerini açık açık dile getirmesini çok seviyorum şahsen.gülüşü de artık kendisinin sembolü
devamını gör...
cins, yaş, ırk farksızın her türlü insanı eğlendirebilecek olan bir twitch yayıncısı. aynı zamanda mansur yavaş kendisinin onu ne kadar sevdiğini fark edip yayınına katılmayı teklif etmiştir.
devamını gör...
kraliçedir.
devamını gör...
mia adlı kedisi ve gofret adlı köpeği olan gülmesiyle tanınan bir twitch yayıncısı.
edit: keşke yazdıklarımızı okusa dediğim *
devamını gör...
1992 doğumlu, samimi twitch yayıncısı. gerçek adı pelin baynazoğlu'dur.
devamını gör...
samimi doğal eğlenceli herkese hitap edebilecek bi yayıncı
devamını gör...
burnu ve kahkahası ile dikkat çeken twitch yayıncısı.yeni nesil seviyor takip ediyor.
devamını gör...
homofobik olmayan ve bunu korkmadan dile getiren yayıncı. diğerleri gibi olaylar karşısında sessiz kalmıyor
devamını gör...
sanırım bir tek bana itici geliyor bu kadın.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"pqueen" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim