gilmore girls'ün çok kitap okuyan, ders çalışmayı seven, çok tatlı karakteri. zaman zaman ilişki seçimleriyle izleyiciye sinir krizi geçirtebiliyor.
devamını gör...
gilmore girls baş karakterlerinden biridir. dizinin başındaki rory ile sonundaki rory çok farklıdır. başta her konuda mükemmel olarak gösterilen rory, ilerleyen sezonlarda izleyiciyi fazlasıyla şaşırtmaktadır. ilk sezondaki rort de fazla abartılı geliyordu bana. annesiyle benzer kaderi geç de olsa yaşadı diyebiliriz. en sevdiğim karakter hiçbir zaman olmadı. ancak yine de lorelai ile olan ilişkilerini seviyordum.
devamını gör...
kendimi çoğu zaman onun yerinde olmak istediğimi hissettiren karekter. annesiyle olan ilişkisi okadar mükemmelki... ilk sezonlarda her şey mükemmel gidiyo tabi sonradan beklenmedik şeyler yapıyo, izlerken şoka girmiştim... ilerleyen sezonlarda ne olur bilemem acilen izlemeniz gerekiyo:)
devamını gör...
gilmore girls dizisindeki küçük lorelai gilmore.

rory doğduğunda annesi tek başına doğuma gitmiş, doğum sonrası ismi ne olsun dendiğinde ise (16 yaşındaki) lorelai'ın aklına yalnızca kendi ismi gelmiş ve kızıyla aynı ismi paylaşmaya başlamışlar

rory gilmore, dizi başında azmiyle, plancılığıyla, zekasıyla hayran kalınası ama pek ütopik bir karaktere sahipti. "bu kızın önündeki örnek lorelai!" diyen seyircileri duymuş olacak ki senarist, rory de kusursuz imajından ayrılıp hatalar yapmaya başlamıştı. bence kusursuz imajının olmadığı hali daha sevilesiydi çünkü insan karakterin hatalarında kendini görünce o karakterle bağ kuruyor. genelde rory gilmore ile beraber büyüme şansı olup da büyüyenlerin içinde de hep lorelai gibi bir anneye sahip olma arzusu olur.
devamını gör...
kocaman bir kasabanın hayal kırıklığıdır. sen git yale'e gir sonra ... neyse şimdi ne yazsam spoiler olacak. izleyin görün.
devamını gör...
spoilerin allahını veriyorum dikkat:


mom, i'm pregnant
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"rory gilmore" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim