yalnızlıktan iyidir denilerek başlatılan ilişkide partnere bir türlü tam olarak isinamamak. paradoksal ve kısa süreli ilişki sebebidir.
devamını gör...
tam da bu aralar bunu yaşıyorum. özlemiyorum. arzulamıyorum. sadece aşırı sevdiği için vicdanen katlanıyorum. nereye kadar sürer merak içinde bekliyorum.
devamını gör...
yapmayın ya, bencillik bu saçma olayı sürdürmek. sonra da insanlar neden kötü ilişki kurbanı oluyor.
belki de başkasıyla çok mutlu olacak kişiyi kendinizle oyalıyorsunuz, zamanını çalıyorsunuz. yazık, vicdan yok mu sizde hiç?

eğer sevmediğinizi söylediğiniz halde ısrar edip sürdürüyorsa diyecek lafım yok. sonra başıma gelir falan aman allah korusun.
devamını gör...
sevmiyosanız fuckbuddy bulun niye milleti meşgul ediyosunuz?
devamını gör...
"birbirinizi sevmiyorsanız ayrılın arkadaşım, bırakın sevenler bulsun birbirini. biz tek tabanca takılırken, sevmediğiniz halde neden meşgul ediyorsunuz insanları. belki biz yalnızların kısmeti" dedirten başlıktır, kimi bünyelere.
devamını gör...
bir de kendileri çok iyiymiş gibi kişiyi üzmek istemediklerinden sevgili olduklarını söylerler.
devamını gör...
yolun ortasında iken varmak istenen yere gitmekten vazgeçmek ama geri de dönsen “bu kadar yol geldim şimdi nasıl olacak yaa!” ikileminde kalmaktır.

geri dön kardeşim. gidemiyorsan zorlama.
devamını gör...
paradoks etkisi yaratır.
devamını gör...
sevgiliyi sevmek değil de sevgiyi sevmektir asıl olan. çoğu zaman karşı cinse karşı olan duygularımız silikleşir, unutulur, yok sayılır. oysa hissettirilen duygular kalbimizde, hafızamızda iz bırakır. yani fotoğraftaki kişi sevilmez fotoğraf sevilir bir süre sonra.
devamını gör...
ben de sevgililerimi sevmiyorum artık ya ne yapmam gerekiyor hiçbiri aynı zevki vermiyor.
devamını gör...
böyle ironik durumda ilk defa duyuyorum. yahu o sevgili değildir ki o zaman!
devamını gör...
ilişki terapisti görmenin vakti gelmiştir; bazı ilişkilerde ara-sıra böyle tıkanmalar olur. lap diye ayrılmayın, olgunluk gösterin ve bir ilişki terapistine (koçuna falan değil, terapistine) gidin. kurtarılabilecek bir şeyi atmanın pişmanlığı büyük oluyor zirâ.
devamını gör...
karakterli olamama örneğidir.
devamını gör...
bunu yaşayacağıma sevdiğim adama kavuşamamayı tercih ederim. bakın o kadar büyük konuşuyorum. rezil bir duygudur, sevmeyeni ayrı süründürür, sevilmeyeni ayrı. hele ki sevilmeyen sevgili size aşıksa ve sizin için her şeyi yapmaya hazır biriyse iyice bunaltır, her hareketi batar. e bu kadar seven birinin hareketlerinin size batması da vicdan azabı yaşatır. berbat bir durumdur işte. en iyisi hiç başlamamak. siz siz olun, ilk buluşmada yatağa atlayıp yatak performansını beğenip 'ben bunla sevgili olurum' demeyin.
devamını gör...
o zaman sevgili değildir. sadece çıkar ilişkisidir.
devamını gör...
ona sevgili denmez bence, sevme eylemini içinde barındırıyor o sözcük. ilişkileri sözcükleri anlamsızlaştırıyorsunuz anlamsızlığınızda boğulun
devamını gör...
sevgililik olayı tamamen cinsellik üzerinden dönüyor şu anda 30 yasin altında olup da klasik sevgililik tanımına uyan çiftler görmek çok zor. sex için sevmeye de gerek yok.
devamını gör...
böyle bir zorunluluk mevcut da bunun duyarı mı kasılıyor bu kafalar cahiliye döneminde kaldı sanıyorduk
devamını gör...
böyle insanlara diyeceksin ki, siz ne sevmeyi bilirsiniz ne de sevilmeyi.
sevmiyorsan o neden sevgilin? aklında başkası varsa neden çıkıyorsun onunla?
karaktersizliktir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sevgiliyi sevmemek" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim