bilim kurgu / dram
puan ver

öne çıkanlar | diğer yorumlar

ilk bölümü itibariyle ilgimi çekmiş gizemli dizi. biraz the 100 tadı aldım. umarım bozmaz, güzelse de her hafta bir bölüm beklemek istemem. bakıciiz artık.
devamını gör...
ilk sezonu tarkan’ın hüp şarkısı gibi bir oturuşta içime çektim. bilimkurgu açlığıma ilaç gibi geldi. kitap uyarlaması olmasına da ayrı sevindim.

the 100 güzel başlamıştı. hafiften lost tadı aldığım zamanlar da olmuştu ama ergen dizisiydi.

bu dizi daha gizemli.

neden asansör yok konusunda fikir yürütürsem mekanik sistemler bir süre sonra bozulup eskiyecek ve kullanılmaz hale gelecek.

mesela jenaratör bozulacaktı ama sonradan esas hatun el attı. kendisi de görevimiz tehlike serisinde ethan hunt’un yavuklusu mil sec 6 ajanı.
devamını gör...
ilk bölümden izleyiciyi içine çeken, merak uyandırıcı bir dizi.

ilk birkaç bölümden ise tıpkı game of thrones gibi çatır çatır baş karakter öldüren bir yapım olmuş.
severek takip ediyorum. henüz daha ilk sezonun ortalarındayım ama sezon bitince genel değerlendirme içeren bir girdi daha yapacağım.
devamını gör...
göbek çatlatan meraktan öldüren nerdeyse kitabını okutacak raddeye getiren bir ilk sezon oldu. gardaşım neydi derdinizde tıktınız milleti bir konserve kutusuna? titanik gezisi düzenleyenlerle bir akrabalıkları yoktur inş. 2. sezonu beklenesi şans verilir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"silo (dizi)" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim