aksiyon / komedi / gerilim / suç
puan ver

öne çıkanlar | diğer yorumlar

oyuncu listesinde mark wahlberg, winston duke, ıliza shlesinger, alan arkin, post malone, bokeem woodbine, marc maron, michael gaston, hope olaidé wilson, colleen camp, james dumont, alexandra vino, leah procito, kip weeks, kevin mccormick, eric weinstein ve rebecca gibel gibi oyuncuların olduğu 2020 yapımı bu aksiyon/suç filminin yönetmeni ise peter berg'tir.

filmimiz bir polisin amirine saldırıp hapse girmesi ile başlıyor ve aradan beş yıl geçip spenser hapisten çıkıyor. henry'nin yanına giden spenser bir kamyon alıp uzaklara gitmek istemektedir artık fakat buna izin verilmez çünkü o çıkar çıkmaz hapse girmeden önce saldırdığı amiri öldürülür ve hemen sabahında daha spenser haberi yeni gördüğü sırada kapısı çalar. dün gece nerdeydin sorusu ile karşı karşıya kalan spenser'ı gece yanında olan oda arkadaşı hawk kurtarır. ertesi günde bir polis memuru öldürülünce spenser bu olayı çözmek için adım atar ve sonuna kadarda gider. yozlaşmış polisleri ve bir çeteyi çökeltir.

sevdiğim tarzda filmler bunlar biraz dedektiflik biraz komiklik yani çok ciddi film çekmelerinden iyidir sonuçta. lakayıt bir film var ortada ona göre izlemenizi tavsiye ederim. iyi seyirler.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"spenser kanunları" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim