1.
profesyonel olduğum nadir konulardandır.
yan hesaplardan hücum etme işlemidir.
devamını gör...
2.
"bir arkadaşa bakıp çıkacağım" sözünün sanal versiyonu.
devamını gör...
3.
yapmasan daha mutlu olacağın eylem.. hani yapmayınca belki diye bi ihtimal bi umut oluyo ama görünce hepsi gidiyo..
devamını gör...
4.
insan bazen yaptığında gerçekleri görüyor. bazen üzülüyor, pişman oluyor ama bazen de iyi ki yapmışım diyor.
devamını gör...
5.
yapmayınız efendim manyak olursunuz
devamını gör...
sözlükte yapılması kolaylaşmış eylem. gitsin bu özellikler gitsin, ben sevmedim gizli olsun, gitsin. herkes her şeyi biliyor, gitsin. (üzülen surat)
devamını gör...
stolk değil miydi ya o?

her neyse simdi hangi uygulama olursan olsun bana hoşleştiğim şerefsizin hangi yellozla whatsapp köşelerinde fingirdediğini göstermiyorsa hala bu stolk denen iş yerini tam anlamıyla bulmuş olamaz.

bana ne 2012 yılında çekilmiş olduğu fotodan arkadaş ya!. bana şimdiyi göstermiyorsan boş.
devamını gör...
ingilizce bir fiil olup; gizlice takip etmek, sinsice takip etmek, sessizce yaklaşmak anlamına geliyor. son zamanlarda dilimize giren yüzlerce kelimelerden biridir. özellikle sosyal medya için eski sevgililer, arkadaşlıklar vb hesapların diyalog dışı etkileşimler için fake hesap dediğimiz hesaplardan yapılandır. tabii ki "fake", o da son zamanlarda bize girmiştir.
devamını gör...
öhöm, öhöm... yalnızca isim ve soy isimden, hiçbir platform kullanmamasına rağmen tüm sülalesinin telefon numaralarını ve dükkan adreslerini öğrendiğim mesleğim.
devamını gör...
bizde stalk ölüm gibi bir şeydir. o kişi kalpte öldüğünde stalk yapılır. bir nevi cesedi dürtmek gibi bir şeydir, cidden ölüp ölmediğini anlamak için. ama stalkın da ilki ve sonuncusu vardır elbet. ilkinde aşık olursunuz, sonuncuda mideniz bulanarak yapılır. usul erkan böyle buyurur. demem o ki, ben seni stalklayamıyorum sevdiğim. korkak diyebilirsin, üzülebilirsin, bana öfke duyabilirsin. ama anlamanı istiyorum beni. "korkuyorum" görebileceklerimden... ***
devamını gör...
bağımlılık yapar.
devamını gör...
bir yaşam tarzı. hayata tutunmanın bir yolu. seviyoruz boyle kepaze yaşamı.
devamını gör...
merak edilen kişinin yedi ceddine kadar sosyal medyadan araştırma eylemi, bağımlılık yapar bu batağa düşmemek için kendimi tutuyorum.
devamını gör...
halkımızın ustalaştığı bir dal. hedefteki kişinin burnundaki kıl sayısına kadar öğreninceye kadar durmuyorlar. müthiş bir özellik. asla korkunç bir yanı yok. ııh, masum.
devamını gör...
sosyal medya hayatında çağın hastalığı. evet evet ben de hastayım.
devamını gör...
bolca pişmanlık hissettirendir, kendi hayatına odaklan işte zaten bir tane hakkın var onu da izleyerek harcıyoruz
devamını gör...
bağımlılık haline geliyor bi süreden sonra.fakat ne kadar kontrollü yapılırsa yapılsın bazen açık veriliyor karşıya(yanlışlıkla beğeni atmak gibi )
devamını gör...
bir iki bakınır çıkarsın da sürekli yapan insanların sorunlu olduğunu düşünüyorum.
devamını gör...
yok be güzelim ne stalklaması çok güzel yazıyosun çok akıllıca yani mantıklı bi insansın kayıtsız kalamıyorum yazdıklarınla ya o değil de ne zaman geliyim yanına çok merak ediyorum seni..
devamını gör...
yani açıkçası sorunlu olduğumu bende düşünüyorum stalk yaptığım gerçeğini saklayamam. çünkü insanların hayatlarını merak ediyorum neler yapıp nasıl başa çıkıyorlar problemleriyle. sanane dersen de.. mmm. işim bu ya anladın mı yani gözlerimi kapatıp random yazamam maalesef. bir şeyma değiliz.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"stalk" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim