sık sık yaptığım yaparken yakalanmaktan korktuğum ama buna devam ettiğim durum.
ksjdksjsksksksksk
kaos olmayınca zevk alamıyorum hayattan
devamını gör...
hem de nasıl...
allahın cezası, bir bela bu bana. o kadar iyi yapıyorum ki felâket bilgiler öğreniyorum. henüz benden iyi stalk yapan biriyle tanışmadım bile... arkadaşlarım bile bulmak istedikleri şey için fbi cia swat diyip bana danışırlardı...

son zamanlarda bıraktım çünkü öğrendiğim şeyler acı verip bana stres yüklüyor. stalk gerçekten yapan kişiye zarar vermekten başka işe yaramıyor. zaman kaybı üstelik.
bırakıyorum.

not: bir kişiyi tanımaya başlarken çok eğlenceli oluyor. fakat işler ciddileşince, ya da tamamen kopunca acı vermeye başlıyor. stalk her zaman iyi olmuyor...
devamını gör...
eskiden tanıdığın ve hayatının bir dönemini geçirdiğin insanların zaman içindeki değişimlerini merak ettiğimiz için de yaptığımız gözlem faaliyeti olarak stalk yaparım.

(bkz: stalker)
devamını gör...
anasını bile severim.

stalk yaparak favori seks pozisyonunu bile öğrenirim, oha demeyin millet namussuz kefere olmuş seks hayatını twit mwit atıyor.

stalk yapıp milletin beğenilerine bakarak kızların favori grubunu öğrenir olduk* dolu kadehi dik tut bu aralar çok iyi diyorlar.
devamını gör...
eskiden fena yapardım. şimdi o kadar umrumda olan insan evladı kalmadı.
devamını gör...
hayır.
devamını gör...
yapmışlığım var. lakin stalkçılık en dibe vurmuş ya da aşırı dip yapmış bir psikolojinin ürünü olduğunu da söylemeden geçemiycim.
devamını gör...
gerekirse anasını bile ağlatırım
ispatı;
#2418704
#2419347
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"stalk yapar mısınız sorusu" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim