kutulu oyunların artık iyice hobiye dönüştüğü günümüzde dijital marketler hayli popüler durumda, valve’ın en büyük projesi olan bu programda en popüler olanıdır. satın aldığınız oyunun, herhangi bir fiziksel detayı elinizde bulunmuyor, içerisinde bir çok oyunu bulunduruyor ve ulaşımı kolay, özel ve gayet güvenlidir, indirim günlerini beklerseniz ucuza oyunlar satın alabilirsiniz.
sevdiğim ve sahip olduğum popüler oyunlar; (bkz: cs go) (bkz: euro truck simulator 2)
devamını gör...
güzel bir platform bizden önceki nesil pek oyunlara para verilmesini anlamasada alışmak lazım. birincisi güvenlidir virüs saçma sapan şeylerle uğraşmazsınız . bilgisayarınızı güvenle kullanırsınız. ikincisi oyunlarınız güncelleme alır steamden satın aldıysanız link aramak zorunda kalmazsınız . üçüncüsü fiyatı pahalı değildir oyunların ayrıca sık sık indirimler oluyor onları kovalamak lazım. her oyunu çıkar çıkmaz oynama hastalığınız yoksa memnuniyetle kullanırsınız. dördüncüsü oyun dediğimiz şey her gün çıkan bir şey değil insanlar bir oyunu tasarlamak için yıllarını veriyorlar sende bir zahmet 250-300 lira ver yahu . zaten bir oyunun hayranıysan o oyun çıksın diye günler sayarsın gelince de alırsın verdiğin paranın önemi yoktur. ayrıca o oyunun sana verdiği keyifi hiç bir parayla satın alamazsın. ve evet farkındayım türkiye’de oyunlar yurt dışına göre pahalı ama ne ucuz ki . kimisi parasını dışarda harcamayı sever (kafe restaurant) kimisi oyun oynayarak parasını harcar . konudan dağıldım ama steam iyidir böyle oyun platformlarının olması desteklenmesi oyuncular için avantajdır .

yeni kuşak için oyun oynamak son derece kıymetli ve önemli bir şey haline geldi. o yüzden böyle oyun platformlarının varlığı ve diğer platformlarla rekabet etmesi her zaman oyuncunun lehine olan bir gelişmedir. zaten yıllardır süregelen bu durum artarak devam edecektir. insanların kütüphane oluşturması ve oyun oynaması hem steame katkı sağlıyor hem de oyun oynayan kitleye avantaj sağlıyor. tabi her bütçeye göre olamayabiliyor. ama insanın sevdiği oyunun ortaya çıkması uzun yıllar uğraş gerektiriyor. para biriktirip o oyuna kavuşmanın verdiği keyif çok büyük oluyor.
devamını gör...
dünya üzerindeki korsan oyun piyasasını nerdeyse bitiren sosyal-oyun-market platformu. 2010 yılında "steam ne yav, oyunlara para mı verilir" denilirken, günümüzde steam hesabında 10'dan fazla oyun olmayana oyuncu bile denmiyor.
devamını gör...
oyun satıcısı.
devamını gör...
2005 yılında half-life 2'yi aldığımdan beri kullandığım oyun dağıtım platformu. 15 yıllık üyeliğimle gösteriş yapmaktan geri durmuyorum. karşılaştırıldığı platformlar da yanından bile geçemez; özellikle epic games'in steam'i yerle bir edeceğini söyleyenler beni çok güldürüyor.
devamını gör...
indirime giren oyunların habire alınıp yığıldığı ama bir türlü oynanmadığı zaman çalıcı platform.
devamını gör...
her indirimden oyunlara ağzım sulana sulana bakıp sonra amaaan zamanım mı var oynayacak diyerek kapattığım platform.
devamını gör...
oyunları indirime girmesine rağmen maddi gücümün yetmediği,maddi gücümün yetse de bilgisayarımın kaldırmaması sebebiyle her indirimden elim boş döndüğüm oyun satın alma uygulaması.
devamını gör...
alternatif olarak epic tavsiye ederim ücretsiz oyunları güzel oluyor arada. gta5 i oradan ücretsiz aldım yükledim oynadım.
devamını gör...
korsan oynayıp virüsle uğraştırmayan,kurulumu kendi yapan,indirim dönemlerinde takip edilesi oyun platformu.
devamını gör...
250'ye yakın oyunum olan oyun platformu.
devamını gör...
oyun oynama zevkini bitiren aşağılık platform. ben her oyunu bunların üstünden indirip oynamak zorunda mıyım?
devamını gör...
ilk çıktığı 2004 senesinde hayvan gibi hantal client'i, az oyun seçeneği, pahallı fiyatları ve dünya genelindeki cozutmuş korsan oyun piyasası sayesinde "bu tutmaz, boş boş işlerle uğraşıyorlar" diye düşünmüştüm.

şimdi ise dünyadaki dijital dağıtım piyasasının %90'ını elinde tutan, dijital ürünü son kullanıcıyla buluşturma konusunda master yapmış bir servise dönüştü.

evet, göt oldum. hem de sağlam bir şekilde. hala parasızlıktan korsan oyun oynuyorum, ancak sadece single player. multisi olan popüler oyunları birer birer, durumum oldukça orjinal olarak almaya başladım. benim gibi bir torrent manyağı bile bunu yapıyorsa adamlar bazı şeyleri gayet güzel başarıyor demektir.

hatta migros ile anlaşması var. benim kredi kartı vs kullanmıyorsanız gidiyorsunuz size en yakın migrosa, kasadaki personele "bana x tl'lik steam lütfen" diyorsunuz, bakiyeyi içeren kodu alıyorsunuz.

yıllar önce gabe newell'in steam'i kurarken ettiği lafının ne kadar doğru olduğu ortaya çıktı;

"korsan bir etik problemi değil, bir erişim problemidir."
devamını gör...
berbat yazılımı olup pc'de satın aldığınız oyunları oynamanızı sağlayan uygulamadır. hemen hemen her oyun bulunur. şu ana kadar 2 asgari ücreti oyunlarına yatırmaktan onur duyuyorum.
devamını gör...
oldukça uygun fiyata oyun satan program ama bana epic games daha iyi gibi geliyor
devamını gör...
resmen oyun bulamadığım platform.

zaten çoğunu benim bilgisayar kaldırmıyor. wow pahalı, diablo sıktı. çile resmen.
devamını gör...
elimde 20 tl ile masum köylü gibi korku oyunu indirimi beklediğim platform.
devamını gör...
cüzdan kodları trendyol tarafından da satılmaya başlanmış. ufak bir indirim de var. mesela 100 liralık kodu 95 liraya, 50 liralık kodu ise 47.50'ye satıyorlar. kodlar sms ve e-mail olarak yollanıyor. ben normalde migros'a gidip kasadan kodumu alıyordum, ama böyle daha pratikmiş. şu yaz indirimleri gelsin, biraz da kenara para atalım da deneyelim bakalım.
devamını gör...
company of heroes 2, ardennes assault ek paketiyle birlikte 48 saatliğine bedavadır.

aynı oyun, tüm ek paketleriyle birlikte alınırsa, 109 liradan 9,5 tl'ye düşmüştür. yine sadece 2 günlüğüne.
devamını gör...
valve'ın geliştiricisi olduğu oyun platformu
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"steam" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim