muhtemelen cehape kumpasıdır.yoksa normal şartlarda böyle şeyler herhalde olmaz.
twitter.com/krtkulturtv/sta...
devamını gör...
önceden de uyuyakaldı, hatta sara nöbeti bile geçirdi (görmedik) yine de cumhurbaşkanı olacağım diye çırpınıyor. dedem pazar günü çakacak.
devamını gör...
erdoğan iyice çökmüş durumda, özel bir bakım görmesi gerektiği halde niyeyse bu bakımı alamıyor. yakınına giderseniz üzerindeki ölü kokusunu alırsınız. kılıçdarla yüzleşmeye bu yüzden korkuyor. farketmesin diye bırak bir programda karşı karşıya oturmayı, elini bile sıkmaktan kaçıyor. artık koltuktan kalkmalı, gidip kendi yatağına yatma vakti geldi.
devamını gör...
her gün elli yer geziyorlar uyumaları gayet normal hepsinin, japonya da uyuyana ödül veriyorlar.
devamını gör...
2014'te iki hafta boyunca iki ulke gezdim kendisiyle. o zaman bile sagliksizdi. hareketleri yavasti yasina gore. cene alti sarkikti. kalin bir makyaj vardi hep suratinda kapama amacli. 10 yil sonra daha kotu olmasi normal. hayatta tutarak cep dolduranlar var. salin bir adami artik.
devamını gör...
medine hurması ve manda yoğurdunu fazla kaçırmıştır. halbuki anzer balını fazla kaçırmış olsa askerden yeni gelmiş gibi olabilirdi. belki de yaverleri bişey vermiştir. gerçi o korumasının uzattığı suyu bile güvenip içmiyor ama belli de olmaz ne de olsa zamanında seçtiği 10 yaverin 8'i fetocu çıkmıştı, kandırılıyor (!) bazen böyle.

günde 4 saat uyku
4 bir yanı fetocu dolu
biliyoruz çok yoruldu
çekil kenara geliyor kılıçdaroğlu.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"tayyip erdoğan'ın uyuyakalması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim