ilişkilerin yapı taşıdır. "aynı tenden mi yaratıldık acaba?" diye sorduran dokununca huzur verici nitelikte olmasıdır.
devamını gör...
ikili ilişkilerde yola devam edip etmemeyi belirleyen faktörler arasında gösterilen zımbırtı.

ben fazla abartıldığını düşünüyorum. ortada bir sorun varsa birkaç kadeh şarapla çözülebileceğine inanıyorum. neticede bir doku uyumsuzluğu söz konusu değil.
devamını gör...
ikili ilişkilerin yürümesi için zorunluluktur.
devamını gör...
ten uyumu diye bir şey ortaya çıktı. sevişmeden anlaşılmazmış... yahu kaç yıllık evli, birbirlerine hala sevgiyle bakan ana babalar evlenene kadar sevişmenin ''s''sini bilmezdi (istisnaları ayrı tutuyorum.). eğer o kişiye kendini ait hissediyorsan olay bitmiştir bence.
e: bu konudaki her düşünceye saygım sonsuz. kimsenin tercihine, yaşayış tarzına kimse karışamaz.
devamını gör...
ten uyumunu anlamanın önemli yolu sevismektir. ten uyumunun eminim çiftleri bir arada tutan gizli bir silah gibidir.
devamını gör...
yoksunluğunun yaşandığı evlilikleri, ev arkadaşlığına dönüştüren mühim element.
devamını gör...
ilişkilere devam etmek için değil, seks yapabilmek için birileri tarafından uydurulmuş kelimeler öbeğidir. eğer siz bir kişiyi gerçekten seviyorsanız, iyi ve kötü zamanlarında onu dinliyor ve hep yanında oluyorsanız, yani ruh uyumu sağlanmışsa, ten uyumu hayli hayli sağlanır dediğimdir.
devamını gör...
10 numara ten'in var demektir.
devamını gör...
adına ten uyumu de çekim de ya da partnerini hayal etmeyi bırakmamak de, ne dersen de. ikili ilişkinin olmazsa olmazıdır. çünkü uyumsuz sevişme, ileride az sevişmeye evrilir sonra da hiç sevişmemeye. oysa ilişki dinamiği budur ve kişiden kişiye değişmekle birlikte etkisi en az %50 dir bence. ayrıca iyi bir sevişmenin ertesi günü hiç tartıştınız mı sevgilinizle düşünün bakalım? yok denecek kadar azdır eminim.
devamını gör...
seks üzerine ilişki kurmak isteyenlerin süslü bahanesi.
devamını gör...
şimdi ilişkilerde bir şey çıkmış ten uyumu. sevişmeye bahane bu abi başka bi açıklaması yok yani sanki bir ilişkini temeli sadece cinsellik üzerine kuruluyor. artık kafamı nereye çevirsem cinsellik üzerine bir şeyler çıkıyor bu kadar mı gerekli sevişmek ya bu olmadan da ilişkiler yürümüyor mu. olmadı her önümüze gelenle yatalım malum ten uyumu en önemli şey ya sonra kimle ilişki yaşayacağımıza karar veririz sonuçta en önemli şey olan ten uyumunu yakaladık. kafa yapısına bak
devamını gör...
viral faşizm öğesi. bir de yaz ve kış libidosu gibi viral nazizim istihdamları vardır ki insanı bilime, irfana doyurur.
devamını gör...
(bkz: zor bulunur kolay bırakılmaz)
devamını gör...
ten uyumsuz da iliski yürür elbet ama bozkır bir tarla edasıyla. ten uyumunun olduğu bir ilişki ise tutkulu heyecanlı olur
devamını gör...
sevdiğin, benimsediğin, aidiyet hissettiğin insanın teni uyumsuz gelir mi diye sormak istediğim başlıktır.
devamını gör...
vücut feromon salgılar bu feromonlar dokunmayı karşı konulamaz hale getirir ,bilinç altı süreçleri psikolojik durumlar ve tarafların birbirinin cinsel anlayışına hitap eden öğelere sahip olması gibi olumlu ve çekici etkileşime ten uyumu denir
devamını gör...
sağlıklı cildi olan herkesin sahip olduğu uyum arkadaşlar. şeyma subaşı'nın kitabındaki asitle kendinizi bir güzel temizleyin. herkesle uyumlu olursunuz. ırkçılığın lüzmu yok.
devamını gör...
soyun en uygun adayla devam etmesi için vücudun bize sunduğu nimetler kategorisinde gelir.
devamını gör...
var böyle bir şey.
devamını gör...
kafalar uysun da tenimiz hiç uymasın. neticede fikirler&duygular ölmez ama ten yaşlanır. tenini uyduracağım derken geri kalanlardan ödün vermeyin.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ten uyumu" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim