erkan başın konuşmasının bir bölümüdür. genel anlamda mantıklı konuşsa bile bir kişinin vekil olması için tek vasfının eşcinsel olması biraz trajikomik bir durum. bundan yıllar önce aynısı neden bizim bir baş örtülü vekilimiz yok şeklinde dönüyordu. konuşmayı aşağıya ekliyorum.

link
devamını gör...
eşcinsel propagandası iyice rayından çıktı. hafife alınacak derecede değil. bir kaç ay sonra pedofilileri ve daha nice cinsel hastalıkları insanlara yedirmek için uğraşacaklar. avrupadaki mentalite artık pedofilileri ve ensestleri bile tolere etme yolunda ilerliyor.

ırakta 1.000.000, afganistanda 100.000 sivil öldüren bu zihniyet cinsel hastalıklara gelince çok humanist oluyor ve sanki dünyadaki tek sorun eşcinsellerin dışlanmasıymış gibi reklam veriyor.

edit:
eşcinsel nüfus %10'dur denmiş. bir kaç ay sonra nüfusun %50'si yarı eşcinsel denecek nerdeyse meşrulaştırmak için.
araştırmalar bu oranın aslında %1 olduğunu gösteriyor ve bu da bunun cinsel bir hastalık olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

edit2:
biyolojik olarak insanın iki cinsi vardır. bu iki cinsin arasına düşenler hastadır. insanın hastalığının farkında olması onu tedavi yollarına iter ama hastalığıyla övünmesi, o hastalığında daha da derinleşmesine ve daha da zehirlenmesine yol açar. avrupayı yakından takip eden biri olarak insanların ensestliğe bakış açılarının önemli derecede değiştiğini ve nerdeyse tolere edeceklerini söyleyebilirim. bu avrupada yasal olunca yine avrupayı destekleyenler olacaktır. avrupaysa türkiyedeki ensestlik karşıtlığını medyasında bir güzel dramatize edecektir. normal sözlük gibi platformlarda ise maalesef bunlarla manipüle edilenler illaki olacaktır.

edit3:
ensest onur bayrağı (incest pride flag):
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
bu bayrağı firmaların reklamlarında görmeniz ve bizim içimizden bazı kişilerin neden ensest bakanımız yok demeleri imkansız değil.
devamını gör...
vardır illa ki lan.
devamını gör...
üç beş tane mor saçlı sjw'nin uçuk kaçık hislerini orgazma ulaştırmak için kendine solcu diyen cihangir soytarılarının söylemlerinden gına geldi artık.
yav arkadaş sağıyla soluyla 70'lerin özlemini iliklerime kadar duyuyorum.
pos bıyıklı, yeşil parkalı devrimci halk çocuklarından, velev ki ibneyiz diyen gevşeklere geldiğimiz sürece lanet olsun.
dostluğunda, düşmanlığında mertçe ve erkekçe olduğu ahir zamanları özlüyorum.
devamını gör...
komik bir sorudur. aynı ayrımcılığı kürtler için de yapıyorlar:

''kürtler de bizim vatandaşımız!''.

yeniden dinleyelim:

(türkler zaten bizim vatandaşımız ama) kürtler de bizim vatandaşımız!

milletvekili olsam diyeceğim ilk şey türkler bile bizim vatandaşımız, straightler de eşittir minvalinde olurdu. bu gizli ayrımcılık tüm milletvekillerinin işine geldiği için umursamamaktadırlar bu dili.
devamını gör...
bolca eşdinsel var o yeter bize.
devamını gör...
o da olsun diye birini tutup kuytuya mı çeksinler ne istiyorlar milletin popişkosundan anlamadım.

diyanet yetmedi, erkancığım mı çıktı sahneye bir de.
devamını gör...
yaaa evet bizde şuan türkiye de ne eksik diyorduk eşcinsel milletvekiliymiş eksik olan oda olur sıkıntı biz millet olarak bunada okeyiz bence
devamını gör...
gizli olarak vardır, ama tek kosulun escinsellik olmasi cok saçma, sanırım özgürlük konusuna deginmek istemis ama yanlıs bir argüman kullanmıs.
devamını gör...
yahu kadın vekilleri azınlık olmaktan kurtardık da eşcinseli kaldı dediğim sorunsal. nerde yaşadığımız az idrak mı etsek?
devamını gör...
var. en muhafazakar istatistiklere gore insan türünün %5'i eşcinsel eğilim gösteriyor. muhtemelen gerçek oran %10 civarında.

mesclisteki temsilciler çok hetoronormatif filtrelerden geçsin, de ki bu oran yarıya insin. hesap ortada.

ha adam "neden açıklayabilen yok" anlamında söylüyorsa, güzel soru.
devamını gör...
bir balkan ülkesi olmak varken, ortadoğu ülkesi olmayı tercih eden bir ülkede böyle çıkışlar görmek güzel.
devamını gör...
olmadığını nereden biliyorsunuz?
devamını gör...
hiç tıp öğrencisi milletvekili de yok , jamaikalı milletvekili de yok,budist milletvekili de yok, hiç basketbol oyuncusu milletvekili de yok.
devamını gör...
bu söylem bana doğru gelmedi çünkü illla böyle olsun demekte bence saçma. yani işinde başarılı olursa milletvekili olur ama bunu cinsel kimliğiyle değil. başkası ben heteroyum benimde bu makamda olmam lazım demesi kadar saçma bir söylem.
not: ayrıca eşcinsellik hastalık değildir. böyle düşünen de hasta ruhludur.
devamını gör...
bilinmediğini düşündüğüm durumdur. olabilir, sonuçta insanlar cinsel hayatını afişe etmek zorunda değil.
devamını gör...
gerek olmadığı için olabilir. zaten vardır illa ki yobaz ülke olduğu için saklıyorlardır.
onun dışında yukarıda eşcinselliği pedofili ensestle bir tutanlar olmuş. alakası yok.
heteroseksüellerde ensest ve pedofili daha bol.
eşcinselim diye 12-13 yaşında kız çocuğu ile ilgili fotoğraf temin etmemi isteyen “normal” hetero arkadaşlarınız bile oldu benden mesela.
herkes kendine baksa keşke. milletvekilinin heterosu da eşcinseli de boş beleş olur çünkü yaptıkları hiç bir iş yok mecliste.
devamını gör...
sağcıların yarısı gizli eşcinsel zaten.
devamını gör...
erkan baş incisi. bir eşcinselin milletvekili seçilebilmesi için öncelikle tv'ye çıkıp ben eşcinselim diye ilan etmesi gerek iması içerendir.

pardon da yönelimini ilan etmeyen eşcinselleri yok sayma hakkınız nereden ileri geliyor? bu da bir tercih değil midir sayın pek demokratlar. bu zamana kadar seçilmiş binlerce milletvekili arasında eşcinsel olan yok mudur? vardır. ama sizin derdiniz kimlik siyaseti. siyasal eşcinsel istiyorsunuz.

ne diyorlardı? faşizm susma değil söyleme mecburiyetidir.
devamını gör...
olmadığını nerden biliyoruz? vitrinlik yok en genç , en tesettürlü, en badem bıyıklının karşına en pos bıyıklı, en drag queen, araya da 1-2 orak çekiç konseptli madenci konseptiyle bakılıyor en erken seçime sanırım.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"türkiye'de eş cinsel milletvekili olmaması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim