chpden istifa eden denizli milletvekili teoman sancar başlıktaki ifadeyi kullanmış.
kendisine kaset kumpası kurulduğunu iddia eden milletvekili, kendisinin olduğu iddia edilen görüntülerle şantaja uğradığını da söylemiş.
çok çirkin tabii, eğer bir şantaj montaj varsa asla kabul edilemez, herkes suçunun cezasını çekmeli.
bu eşcinsel olmadığımı ispat edeceğim söylemi ise aşırı sarkastik. nasıl yaa? eşcinsel değilim dediği anda konu kapanır, bunun ispatı mı olur?
ayrıca eşcinsel olmak kişinin hayatta sahip olduğu tüm titrlerden ötedir. kimse kimsenin özel yaşamında ne yaşadığına karışmamalı ve bu yönde suçlamalarda bulunmamalıdır.
bana ne, sana ne, size ne?

şuradan bakabilirsiniz
devamını gör...
saçma. yüz kızartıcı bir suçla karşı karşıya kalırsın öyle olmadığını ispat etmek için çabalarsın ama eşcinsel olup olmaman halkı ilgilendiren bir konu değil.
devamını gör...
nasıl ispat edeceğini merak ediyorum. bir kadınla olan yatak görüntülerini mi yayınlayacak nedir yani. ki o bile kanıt olmaz. başlık sahibine hak veriyorum. değilim dediğinde bitmesi gerekiyor zaten konunun.
devamını gör...
barbaros şansal yorumlamış.
devamını gör...
ne zaman bitecek bu turk siyasetindeki kasetler, şantajlar, bel altı imalar. bıktık artık bunların haber değeri taşımasından ne meraklı milletmişiz göz önündeki insanların özel hayatındaki tercihlerine. milletvekili bu insan görevini yaptığı sürece eşcinsel olsa ne olur olmasa ne olur. (bkz: bıktık ya valla bıktık)
devamını gör...
sex videosunu merakla beklediğim değerli siyasetçidir
devamını gör...
"ne ayıp ne acı yahu! nasıl çirkinlikler bunlar!" dedirtten bir başlık. bir insana bu açıklamayı yaptıracak kadar ne yaptınız demezler mi insana? demezler tabii! eşcinsellik nedir ki? ne sanıyorsunuz? kimin kiminle seviştiği nasıl olur da bu kadar büyük bir mesele haline gelebilir? umarım eşcinsel değildir aksi halde bu konuşma içine dert olur. kendini, olduğun kişiyi reddetmek kim bilir nasıl da koyar insana.

insanların yatak odasına, evine, özeline bulaşma adeti de fetodan miras kaldı. pislikler(bu bir tespit küfür olamaz herhalde)!
devamını gör...
- gürsellll
-buyur müdürüm.
-sordun mu teoman niye çizdirmiş
kestaneyi??
-sordum müdürüm; habur , oslo megri diyo. yani akepe’nin yüzünden.
devamını gör...
şaka maka iyi nick olacak başlık.
devamını gör...
'ne gerek var, bizi ilgilendirmez zaten eşcinsel olup olmadığı işini iyi yapsın yeter' dediğim başlıktır.
devamını gör...
ben de maliye bakanıyım aslında, ama ispat edemiyorum.
devamını gör...
yeniçeriler gibi mangala oturup *suracak misin? ne yapacaksın be adam?
bırak seni ne bilirlerse bilsinler. escinsel ol kime ne? sen kendi işini iyi yap, bize ne senin yatak odandan.
devamını gör...
milletvekilinin görevleri nelerdir? diye google açıp okumasını önerdiğim milletvekili. eşcinsel olup olmadığını bize ya da bir başkasına ispatlamak zorunda değil. ayrıca bize ne?
devamını gör...
böyle kişisel bir meseleyi neden ispatlamak ister veya böyle bir şekilde duyurur ki bir insan? eşcinselsindir ya da heterosundur veya farklı bir cinsel yönelim. bizi gram ilgilendirmez. aynı zamanda sizi de kimsenin cinsel yönelimi ilgilendirmez.
devamını gör...
ülkemizde askerlik bir zamanlar herkesin yerine getirmek zorunda olduğu bir görevdi . zengin olmak, bürokrat çocuğu olmak sizi askerlik yapmaktan kurtaramazdı. (askerliği orduevinde yaptırabilirdi belki) bu dönemde tsk syy'ye göre askerliğe elverişsiz olduğunu iddia eden bir kısım insanların, sağdan soldan duydukları şehir efsanelerini gerçek zannederek ilginç! fotoğraflarla askerlik şubelerine müracaat etmeleri çok görülen bir olaydı. sonra ne mi olurdu? askeri hastanede yapılan anal muayene neticesinde verilen askerliğe elverişli raporu. dolayısıyla eşcinsel olduğunu veya olmadığını ispat etmenin tek yolu var, o da g.tü göstermek.
eşcinsel bir milletvekilinin istifa etmesi gerekmez bence ama eşcinsel değilim diye böyle saçma işlere girecekse istifa etsin bu adam, olay kapansın bir an önce. oğlunun arkadaşı ile birlikte olduğu gibi can sıkıcı iddialar var zira.
devamını gör...
akıllara çıkar göster'in daha yerinde olacağı bir tartışma getirmiştir.
devamını gör...
cinsel kimligi ile insani yargılarsan.. elbette ispata çalışır.. velev ki eşcinsel sana ne bana ne.. ne acı bir durum escinselse.. hetero taklidi yapmak.. vallahi yatacak yeriniz yok..
devamını gör...
ispatını nasıl gerçekleştireceği merak konusu olan milletvekili. sanki canlı yayın açacak.
devamını gör...
ispata gerek olmayan bir durum. bu bir suç değil, gayet normal olan bir durum. sizin bir vekil olarak milletimize bunu anlatmanız gerekiyor. saçma sapan tiplere girmeniz gerekmiyor.
devamını gör...
söz konusu iddia suç olmuş olsa "masumiyet karinesi"nden giriş yapmak istediğim ancak iddia suç kapsamında olmadığı için böyle beyhude bir işe girişmekten vazgeçtiğim başlıktır.

vakıa kendisinin eşcinsel olması veya olmaması kimseyi ilgilendirmediği için ortada ispatlamaya gerek bir şey yoktur. iddialar gerçek olsa bile iddianın gözümüzde kıymeti harbiyesi yoktur. herkes özel hayatını dilediği gibi yaşama hakkına sahiptir.

ancak elinde bir takım video görüntülerini bulunduranlar, bunları bir şekilde ifşa edenler alenen suç işlemektedir: "özel hayatın gizliliğini ihlal suçunun basit şeklinin cezası tck md. 134/1'de ilk cümlede 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası olarak düzenlenmiştir. ... özel hayatın gizliliğini ihlal suçunun nitelikli şekli, yani ses veya görüntülerin ifşa edilmesi suçunun cezası 2 yıldan 5 yıla kadar hapistir."

şantajcıları bu noktaya getiren 3 unsur vardır:

(1) bireylerin kendilerini ilgilendirmediği halde başkalarının özel hayatına merak duymaları;
(2) bu merak duygusunu çekebilecek görüntülerini başkasının eline geçmiş olanların taşıdığı 'el alem ne der' kaygısı;
(3) bu merak ve kaygıyı paraya tahvil etmeye çalışan, aç gözlülük.

halbuki insanlar "x'in seks kaseti varmış" denildiğinde bu haberi umursamasalar; kaseti olanlar kaygılanmayacak, kaseti ele geçirmiş olanlar şantaj yapamayacaktır. ezcümle; şantajcıları bu suçu işlemeye iten şeyin kök nedeni, insanların 'merak' duygusu ve onların 'aç gözlü' oluşudur.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"eş cinsel olmadığımı ispat edeceğim diyen milletvekili" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim