1.
ezel dizisiyle tanınan oyuncudur. bir kadına bira şişesiyle saldıran ve hakkında dava açılan oyuncu 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı. severek izlediğim bir oyuncu olmasına rağmen almış olduğu cezaya sevindiğimi belirtmeliyim.
devamını gör...
yönetmen zeki demirkubuz'un bir kahvehanede görüp keşfettiği oyuncu. hatta bu konu zeki demirkubuz'un bekleme odası adlı filminde de işlendi. yine zeki demirkubuz'a ait 2006 yapımı kader filminde vildan atasever ile birlikte başrolü paylaşıp, belirli bir kesim tarafından tanınmaya başladı. dağ filmlerindeki bekir ve ezel dizisinde oynadığı ramiz karaeski'nin gençliği rolleriyle esas patlamayı yapıp, azımsanamayacak bir hayran kitlesi oluşturdu.
aldığı hapis cezası şahsımı üzdü. daha bir çok güzel projede izleyebilirdik kendisini. olmadı dağıstanlı..
devamını gör...
üzüntü, aşk acısı gibi filmlerin vazgeçilmez başrol oyuncusu.
devamını gör...
kader filminde çılgınlar gibi oyunculuk performansı sergilemiş oyuncudur.
kendisi son dönemlerde aldatma mevzusuyla sosyal medyada gündem olmuştur.
ayrıca ezel dizisinde ramiz karaeski karakterinin gençliğini oynamıştır.
devamını gör...
sevda kuşun kanadında dizisinde de rol almış kişidir.
devamını gör...
gerçek mi rol mü ikilemi yaşadığını düşündüğüm çok büyük bir oyunculuk yeteneği değil de sokak ağzına hakim ve doğal olduğu için iş yaptığını düşündüğüm oyuncudur. (bkz: alinin sekiz günü) bence iyi iş.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ufuk bayraktar" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim