bir gerçek ve getirdiği gereklilik.

geliştiği iddia edilen insanoğlu uyku sorununa hâlâ bir çözüm bulabilmiş değil. bu mu gelişmişlik yani, inanamıyorum. kaç insan sabahlara kadar uyuyamıyorken hâlâ bu konuda yeterli bir ilerleme kaydedilememiş olması inanılmaz.

uyku gereksiz, zaman çalan bir zorunluluk ve bir sorundur. bu sebeple derhal çözüm yolu bulunarak ortadan kaldırılmalıdır. insanın yaşamını sürdürmesi için zırvalığına hiç girmeyelim lütfen.
devamını gör...
bir sorun değildir .bence ki uyumak günün bütün karmaşık sıkıcı ve boğan düşünceleri susturmanın en güzel yolu.
devamını gör...
tam bir zaman kaybı olduğu için yaşlanmaktan sonra insanlığın en büyük sorunu olabilir. gelecekte bir şekilde bunun önüne geçilebilirse hem verimlilik hem de yaşam kalitesi artabilir.
devamını gör...
korkunç bir vakit kaybı. iyi yanlarını da görmezden gelemeyiz tabi ama keşke insan vücudunun ihtiyacı olmasaydı keyfi olarak uyusaydık. örneğin tatlı yemek de iyi hissettiriyor ama yemek zorunda değilsin.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"uykunun ortadan kaldırılması gereken bir sorun olması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim