aman aman aman pu pu pu

''oldu paşam. başka bir emriniz var mı?'' şeklinde karşılık verilmesi gerekilir.
devamını gör...
eve gidince mesaj atıp haber et diyen erkeğin yanında bir hiçtir.
devamını gör...
suç erkekte değil, suç erkeğin bu kadar palazlandırıp bu cümleyi sarf edecek kadar cesareti veren kadında. bir höyt deyip susturamıyorsa o erkeği ne diyelim? biraz taht oyunları entrikası lütfen...
devamını gör...
kadını kendince kontrol altında tutma, sınırlama, güvensizlik ve paranoyaklık hali gün geçtikçe şiddetlenecek olan erkektir.
telefon pek kullanmayan benim bir dönemimi böyle bir erkekle geçirmişliğim var. o telefon genelde yanımda olmadığından ona göre vaktinde açılmıyordu. bi kavgadan sonra tamam telefonu herkes gibi yanımda tutmaya alişamıyorum deyip telefon kullanmaktan vazgeçmişliğim vardı. gerçekten blöf yapmamıştım ama üç gün sonra geri adım atıp telefonu kavga konusu yapmayacağını söylemişti. evet yapmadı ama başka başka şeyler çıktı. sonuç olarak zararlardır, uzak durulması gerekir.
devamını gör...
sonraki adımı akşam ana haberde 45 saniyelik ölüm haberi ile anılmak olan kızın sevgilisi.
devamını gör...
gayet haklı erkektir. işi yoksa erkek tarafı da zırt pırt aramıyorsa sapık gibi açması lazımdır. dünyanın bin türlü hali var illa bu cümleden kızı keseceği anlamını çıkarmak çok saçma. insan sevdiği için endişelenebilir, başına bir şey mi geldi diye düşünebilir. bunların hiç biri yanlış değil.
devamını gör...
molotof atılıp kaçılacak ya da el bombası yutturulacak bi tiptir. hiç yapamadın vur ağzının ortasına bi tane kalsın öyle. neyse sakinim.
devamını gör...
(bkz: medeniyet görmemiş hıyar)
devamını gör...
bir psikoloğa gözüksün diyeceğim kişidir. rica ediyorum böyle insanları hayatınızda barındırmayın, bu sevgi değil magandalıktır.
devamını gör...
o telefonu müsait bir yerlerine sokup kaçılması gereken tiptir.
devamını gör...
bunu diyemediğimiz için yalnızız belki de hiç kimse kendisini kandırmasın burada
devamını gör...
iktidarsız, özgüvensiz, kontrol manyağıdır. sürekli kaygılıdır. hayatı zindana çevirir, bu tip erkeğin alıcısıda o kadar çoktur ki ülkemizde, üzülüyorum. iyi aile ortamında yetişenin bu tercihi biraz heyecan arama ile belki açıklanabilir ( ki bence açıklanamaz )fakat kötü aile ortamında yetişmiş kız kardeşler, bacılar, yengeler neden neden bu erkekleri tercih eder anlamış değilim. büyürken zaten bir ilişkinin nasıl olmaması gerektiğini en yakından sen deneyimlemişsin. bu tür arkadaşlar koşar adım gidip bu erkekleri nasıl bulurlar ve bulup ısrar ederler aynı adreste, anlamak anlatmak mümkün değildir.
devamını gör...
genç kızlar, kadınlar, hanımlar.. nolur şöyle hödüklere prim vermeyin birlikte olmayın. ilişki dediğin 2 bireyin birbirine uyumudur, birinin diğerine uyması sözünden çıkmaması değil. bu düşünme kıskanma fln değil sahiplenen erkek hiç değil. lütfen kendinizi birinin boyunduruğunda hissedeceğiniz ilişkilerden kaçının psikopat manyaklardan uzak durun. kendi değer ölçümünüzü bu haysiyetsizlere göre yapmayın. güzel sevin, güzel sevilin.
devamını gör...
bir de bu erkeklerin, bu tavrından hoşlanan kızlar var. üzülüyorum be sözlük.
devamını gör...
bu kişi benimdir. ikiyüzlülüğe gerek yok, ben aradığımda o telefon açılacak. nasıl ki sen aradığında ben açmadığım/açamadığım zaman ağzımdan girip burnumdan çıkıyorsun ben de yapabilirim ismim ibrahim.

ha sen beni darlamazsın ben de seni darlamam. bu ilişkilerde herşey karşılıklı diyen kadınlar iş kendi yaptıkları/yapmadıklarına gelince çamura yatıp "maganda" diye ağlamasın hiç.
devamını gör...
sabırlar dilerim sizlere. üstte yazarın da bahsettiği lütfen bunlara yüz verip hayatınızı karartmayin bakın kimse kimseye böyle hesap soramaz.
devamını gör...
toksik ilişkinizi bitirdiğinizde hayat kaliteniz de artacaktır.
devamını gör...
sınıfsal ayrımları sevmem ama genellikle ;
egoist
kro
keko derler.

sorunlu edit : kadınlar seviyor böyle adamları.
devamını gör...
bunu kafaya takmayan kadın eninde sonunda o kişiden şiddet görecektir.
tanımi ise öküz oğlu öküzdür
devamını gör...
kocası ya bu, sever de döver de (!)
sahiplenme duygusu sanıyorlar bunu. oysa sahiplenmek bile başlı başına öyle yanlış bir ifade ki..
sevmeyi, sevilmeyi öğrenememiş bir toplum.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"ya kızım beni deli etme ben aradığımda o telefon açılacak diyen erkek" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim