ağlamayın


başlığı açan nereye kayboldu bilmiyorum ama aşağısı yavaştan ağlama duvarına dönmüş zaten.

o anneli sözleri denk getirdiğim yerde iade edeceğim!

kurallar dahilinde aynı başlığa dünya kadar foto ekleyenler niye silinmiyor o zaman, bu sözlük baya bildiğin çiftlikmiş.

ekşiden yıldıydık ama burası da çözüm değilmiş.

size hayırlı forumlar.
devamını gör...
yanlış önerme.

anasını beklediğimin yerinde kim şampiyon olsa, kim bir başarı kazansa kendi takımının başarısına sevineceğine anasını fenerbahçe beklemiş gibi gelip fenerbahçe'ye sataşıyor. çünkü ülkede her spor dalında zirveye oynayan tek kulüp. ikinci olması şampiyonluktan çok konuşuluyor.

futbolda ligden düşme hattında gezen, diğer branşlarda esmesi okunmayan takımın taraftarları, elin şeyiyle gerdeğe gireceğine kendi takımına baksın. onun bunun başarısıyla övünerek de bir yere kadar.

evet şimdi dağılabilirsiniz.

ekleme: tanımda verdiğim tepki, başlığı ilk açanadır. fenerbahçe taraftarına hakaret etmesi sebebiyle böyle bir tanım girilmiştir. başa kalan arkadaşla bir ilgisi yoktur.
devamını gör...
aşağılık kompleksi böyle başlıklar açtırır tüm zavallı mahluklara...
devamını gör...
ahaha başlık bana ait yeni gördüm yazılanları :) çünkü modlar silmiş tanımı..
evet gel gelelim fenerli holiganlara.. ben bahsettiğin takımların teknik yönetiminde kim vardır bilmem bile futbolu sevmemem de cabası. efes'liyim ve siz üst üste 2 kez el şampiyonluğu yapmış takıma saygı duymuyorsunuz. çünkü çirkefsiniz :)) bsl şampiyonluğunuz oldu evet. tebrikler
devamını gör...
efes'in euroleague şampiyonluğu sonrası açılmış başlık sanırım.
fenerbahçe bir spor kulübü, birden fazla branşta bulunduğu ligi domine eden takımlar kurup sporcular yetiştiriyor.
futbol dışında basketbol, voleybol, kürek, atletizm, yelken, masa tenisi gibi branşlara da önem veriyor.
basketbol ve voleyboldaki uluslararası başarılarda rekabet unsuru yaratan takımlar oluşturduğu için küfür yiyen dünyanın tek takımı olabiliriz.
efes el şampiyonluğunu kazandı, gayet önemli bir başarı. fenerbahçe de kazanmıştı ama o başarıdan sayılmamıştı.
kazananın fenerbahçe olmadığı tüm durumlarda her başarıyı ayyuka çıkarıp başka takımlar kazandığında methiyeler düzmekten vazgeçip tüm başarıların türk sporuna bir katkı olduğunu anlayacak olgunluğa erişilmesini dilerim.
uzayan kol bizden yana.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"21 mayıs 2022 bazı fenerlilerin ağlaması" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim