bazı insanlar vardır, bazı sıfatların bazı olayların veya tanımlamaların karşılığıdır. tanımlamayı yaptığınızda gözünüzün önüne gelen ilk kişidir. ali türkşen, türk askeri tanımlamasının karşılığıdır. gerek askeri bilgisi, gerek genel kültürü ve donanımı ile bir türk askerinde bulunan tüm özelliklere sahiptir. haksız yere suçlanıp yanlız bırakıldığı davalarda, hapis yatmasına rağmen vatanına küsmemiş, umudunu kaybetmemiş hala mücadelesini sürdürmektedir her şeye rağmen. bu kadar haksızlığa uğrayıp asla yapmayacağımız şeylerle suçlansak acaba kaçımız hala vatansever kalırdı ve mücadeleye devam ederdi bilemiyorum
devamını gör...
ıskenceci bir namussuzdur
devamını gör...
balyoz davasından 16 yıl hapis cezası alıp, 3,5 yıl haksız yere hapis yatan albay, sat komandosu. namıdiğer "sualtında dijital veri oluşturmakta mahir" eski bir asker.
ayrıca doğum günümüz aynı gündür.
devamını gör...
ördüğü sakallarıyla karizmasına karizma katan sat komandosu komutan!
devamını gör...
bence her erkek böyle yaşlanmalı. çok netim bu konuda. adamın öyle sağlam bi çatısı var ki. 56 yaşında... 56 ne ya? acayip yükseliyorum. siyasal olarak nerede durduğu umrumda değil. sığ biriyimdir.
devamını gör...
iyi adamdır ali abi. keşke karacı olsaydı gerçi.
devamını gör...
kardak fatihi.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ali türkşen" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim