1.
gezi parkı olaylarından sonra yakın takibe alınan, tutuklanacakken ülkeyi terk etmek zorunda kalan, pek sevdiğim oyuncu.
şu an ingiltere'de tiyatro yapmakta.
devamını gör...
2.
son jönümüz.
yılan hikayesinde zeyno'yu öptüğü sahne halen aklı hafızamdadır.
köylü güzeli diye diye götürdü kızı.
devamını gör...
3.
türkiye'de kalsaydı sonu osman kavala'dan beter olacak oyuncu.
devamını gör...
4.
bir adet hain totoş. daha fazla yoruma gerek duymuyorum.
devamını gör...
5.
gezi olaylarında dik duruşu nedeni ile omurgasız insanların tepkisinden ve adaletsiz yargılanmaktan kurtulup soluğu eşi pınar öğün ile birlikte ingiltere'de alan gönlü güzel, aydın oyuncu
devamını gör...
6.
yıllarca kendi halinde bir oyuncu rolünü çok güzel oynayan mesele ağaç değil sen hala anlamadın mı tweeti ile maskesi düşmüş amerikan ajanı, dış güçlerin kuklası, 42. dereceden mason zat. seni bu topraklarda yaşatmayacağız pis gezici!
devamını gör...
7.
memoli rolüyle hayatımıza giren pek sevdiğim bir oyuncu.

siyaseti beni bağlamaz, oyunculuğuyla tanıdım.
devamını gör...
8.
gezi parkı olaylarında en ön saftaydı, taksimde ben de vardım gözlerimle gördüm. yanında bergüzar korel ve halit ergenç vardı hatta. ilginçtir bu insanlar ne hain ilan edildi ne kaçmak zorunda kaldılar oysa bu adam gitti. türkiye'de hainlik bile şov biraz.
devamını gör...
dönemin en başarılı dizilerinden yılan hikaye'sinin oyuncusudur. açık ara o dönemin en yakışıklı oyuncusudur.
bir ara memoli diye ortalıklarda geziyorduk yalan değil. 'sadece iş arkadaşlarım bana memoli der' repliği halen çoğumuzun hafızasındadır. bana nedense hep tarık akan'ı anımsatır. güzel adamdır. ingiltere'ye kaptırdığımız kötü oldu.
devamını gör...
...omurgası sağlam/dik, şahsiyetini peşkeş çekmemiş ve çalışması inanılmaz keyifli, zarif oyuncudur, kaprissiz, sakin ve disiplinli... derya alabora/ateşsuyumuzun kuzeninin oğluşudur da ve dünya tatlısı betül arım'ın biriciğidir, güzel ana oğul, güzel iş...
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"memet ali alabora" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim