1.
kpss çalışmaya başlayacağım ve sanırım bana yardımı olacak bir youtube kanalı.
devamını gör...
dersaneye para vermememizi sağlayan faydalı youtube kanalı(bkz: beleşçi kafa sözlük yazarı).
devamını gör...
ücretsiz olduğu için kaliteli olduğu düşünülen kanal.
devamını gör...
çoğu youtube ders kanalından kaliteli olan hocalarının oldukça ilgili olduğu youtube kanalı.
devamını gör...
her şeyi derli toplu olması dışında pek bir özelliği olmayan kurum.

ayrıca (bkz: çağatay pala) 'nın youtube kanalında bu aralar yüzde 55 indirimle setlerini alabilirsiniz.
devamını gör...
affınıza sığınarak bir yorumda bulunacağım ama bazı hocaların geri zekalıya anlatır gibi ders anlatması sizin de sinirlerinizi bozmuyor mu? sonuç olarak takipçileri en azından üniversite bitirmiş insanlar ama kanalda konuların anlatımı sırasında bebeğe verirmiş gibi yersiz örnekler verilebiliyor. benim de çok başvurduğum bir kanal ama izlerken sürekli "konuyu anlat geçsene be kadın!" diye bağırma ihtiyacı duyuyorum.
devamını gör...
benim hocamda ramazan yetkin bekarken başlamstım adam çocuk sahibi oldu bız hâlâ atanıcaz
devamını gör...
yks'ye evde hazırlanan tayfa için ilaç niteliğinde.
devamını gör...
çoğu youtube kanalına göre daha kapsamlıdır. üniversite sınav videolarına göz attığımda daha iyisini yapabileceklerini düşünmekteyim, o potansiyelleri var çünkü sevgili hocaların. daha çok kpss odaklı bir kanal olduğunu düşünmekle beraber coğrafya ve tarih için tercih edilebileceğini söyleyebilirim. bayram meral coğrafya alanında kendini yetiştirmiş, ezber sistem odaklı olmaktansa kişiye örnekler vererek, yaşatarak gayet kişinin öğrenmesini kolaylaştırıyor. genel olarak hoca kapasitesi diğer kanallara göre daha profesyoneldir.
devamını gör...
dershanelerde kırk saat civarında işlenen konuları seksen küsür saat işleyen bir youtube kanalı. çevir çevir izle işte.
devamını gör...
kpss yayınları başarılı olan kurum. youtube videolarının oynatma hızını 1.5x yapmadan izleyemiyorum başka bir yazar arkadaşın belirttiği gibi aptala anlatır gibi anlatıyorlar çünkü. ancak dersaneye gidip zaman ve para harcamaktansa ev konforunda sınav hazırlığı yapmak büyük kolaylık.
devamını gör...
ilk zamanlarında youtube'da tatlı bir hocadan tarih derslerini takip ettiğim kanaldı. sonralarında kitaplar basmaya başladılar. lisedeki kardeşime aldım çalışması için gayet memnun kaldı. fena değiller zannımca.
devamını gör...
ilyas güneş için izlediğim bir kanaldı sınav dönemi. 1.5 bazen de 2ye alıp hızı,elimde video notlarıyla izliyordum. bağımlılık yapıyor zaten bir süre sonra. ilyas hoca da hakkını fazlasıyla veriyor. ramazan yetgin ismini de uzun yıllardır başarıyla duyuyorum ama ben izlemedim. tavsiye ederim matematik, geometri konusunda. hocalara geldik kanalı için belki alternatif olabilir. ki seçici olduğum konulardır bunlar.
devamını gör...
matematik hocasını pek sevdiğim kanal. tavsiye ederim.
devamını gör...
öğrenci olan arkadaşların dostu olan youtube kanalı. içerisinde hem yks hem de kpss, lgs videoları bulunan ve hocalarının samimiyetini gördüğünüz bir kanal. bilinmediği zamanlarında da bildiğim için bu kanala saygım sonsuz. gerek kitaplarının uygun olması gerek öğretmenlerin emek dolu videoları olsun bana göre harika bir kanal zaten şu zamanda öğrenci olup bu kanalı bilmeyen bir insan yoktur diye düşüyorum.
devamını gör...
yks öğrencisinden kpss öğrencisine lise ve üniversite öğrencilerini de eksiklerini rahat kapatabildiği güzel bir platform
devamını gör...
kaliteli hocaların da sahip olduğu youtube kanalı.matematik videolarını izlerken x1.5 hızda izleyebiliyorsunuz.aynı zamanda video ders notları sayesinde takip edebilir ve not almaya çalışmadan zamandan kazanabilirsiniz.şuan sınav yılındayım baya verim alıyorum tavsiye ederim.
devamını gör...
kpss' ye sadece benim hocamla hazırlanıyorum. bir altyapım olmamasına rağmen çok iyi ilerliyorum. aşırı iyi bir kanal.
devamını gör...
yks sınavına hazırlanırken sadece 4 ders için kimya matematik fizik ve turkce hepsi icin saglam hocalar vardi konuyu eksiksiz anlattigindan emin olabilirsiniz.
devamını gör...
internet üzerinden kpss videoları paylaşan hocalar ekibi. şu an ise kendi internet sitelerinden kitap satışlarına da başlamışlar ve birçok siteden daha uygun fiyatlıdır.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"benim hocam" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim