1.
yıllarca beyaz show gibi bir klasiği sunan, şimdi ise acun ılıcalı'nın yancılığını yapan sunucu.
devamını gör...
2.
evlenip yuva kursa cok mutlu olurum,yalnız yalnız geziyor adam yıllardır.evlenip yuva kursa mutlu olacagımı belirttim he,evlensin demiyorum.
devamını gör...
3.
zamanında efsane olan bir gece şovu sunan, kendine has bir tarzı olan sunucu.
devamını gör...
4.
samimi mizah,talk show vb. yapımlarda bulunan komedi adamı
devamını gör...
bi ara, cima halindeyken partnerini hacete zorladığı iddiaları vardı şovmeni.
devamını gör...
eskişehir anadolu üniversitesi mezunu olduğu için eskişehir halkının bir kısmı tarafından eskişehirli olduğu düşünülen şovmen.
devamını gör...
ugsyo* , o zamanki adı bu şekilde olan fakülte öğrencisiydi.
radyoculuğa başladığı yıllarda yanında tito isimli bir arkadaşı ile yapıyordu bu işi, çocuğun adını da hatırlamıyorum açıkçası. sonrasında da hayat ona yürüdü, o da hayata. tv, şov vs.vs.vs. ünlü olmak garip bir olay.

blue* bar'a çok takılırdı.*
akıllı ol beyaz!
devamını gör...
ülkede nasıl bir yokluk varmış ki beyaz show yıllarca sürmüş. şimdi tvde eski programlardan kolaj yapmışlar, bakıyorum hep aynı kalmış.

gelen genç kadınlara yazmış, genç erkekleri harcamaya kalkmış. orta yaş üstü hanımlara ve erkeklere aşırı iltifatlar, iltifatlar. dişine göre bulduğu bir iki kişiye de ağır espriler yapmış o kadar.

fakat sağlam bir ekibi varmış, bu konuda başarısı inkar edilmez.
devamını gör...
karakterini severim kendisinin.
ama espri anlayışı, büyüdükçe* beni baymaya başladı.
beyaz show'da da konuklar ciddî bir şey anlatıyor; konuğun lafını bölüyor, araya saçma sapan espriler sıkıştırıyo. iki çift laf ettirmemiş gelene.
bence tadında kalmalıydı, fazla bozmadan bitmeliydi beyaz show.
devamını gör...
bir beyaz show yaratıcısıdır. akıllarda her zaman beyaz show olarak kalıp hatırlanacaktır.
devamını gör...
bu herife gülen adam sürekli gülüyodur zaten. ekstra yeni bi hareket yapmıyodur yani. izlemeden önce de gülüyodur, izlerken de tepkisini değiştirmediği için yine gülüyodur. gülmüyodur yani aslında.
devamını gör...
o' da bitti be.
devamını gör...
iyi adam. yaşlandığını görünce üzülüyorum, çünkü büyüdüğümü görüyorum.
devamını gör...
ülkede recep ivedik'e ve şafak sezer'in osuruk mizahına gülen, neye gülünüp neye gülünmeyeceği konusunda ihtisas yapmış toplumun kanaat önderlerince eleştirilen, ülkenin en devamlılığı olan komedi insanı.
devamını gör...
çok ağır laf sokmalara göğüs germiş, talk show insanı. uzun yıllar bunu yapmak başarıdır.
devamını gör...
başarılı bir talkshow sunucusuydu bence. bitmesine yakın programlarda biraz heves kırıklığı modu görünüyordu ama geneli itibariyle iyiydi.
devamını gör...
#228939 bu mubbeti ikinci ağızdan öğrenince şok olmuştum. yani set ortamı falan dedikodu çok döner, yalan dolan herkes için vardır ama buna kesinlikle yüksek ihtimal veriyorum.

beyazıt'ın programına terörist bir kadın çıkmıştı programı bitmişti hatırlarsınız. tam o dönem çalıştığımız yerde tanımadığım bir ekiple yemek yiyorum. bu muhabbet dönüyor. kızın biri "çok güzel oldu bu adam benim arkadaşımın üstüne sıçmak istedi" dedi. ortada seks falanda yok bir mekada direkt söylemiş. muhtelemen seksten sonra yapmayı hedeflemiş. neyse masadan bir çocuk baya şoka girdi. oha falan dedi. gitti birini getirdi. dedi anlat. gelen çocuk beyazin ekipte çalışmış bir dönem. direkt söyledi "bu adam böyle biri. kötü biri değil ama böyle bir fetişi var bilinen bir muhabbet" dedi. ilk anlatan kız "oh bee" dedi. "iki yıldır kime anlattıysak inandıramadık" dedi. sarıldılar lan cocukla ahshahahag.

tabi hala söylenti olabilir.* ne denebilir ki buna. umarim tedavi olmuştur. dostiko nasıl bu kadar hastalabilirsin? anan deepwebe mi doğurdu seni ya? beyaz odalarda zorla 7/24 porno mu izlettiler sana. zaten yaşını başını alıp evlenmemiş insanlarda hep bir bit yeniği ararım. kesin bi bokluk çıkar.*
devamını gör...
futbolcular colayı kadrajdan fırlatıp zararlı içmeyin derken cola reklamında oynayan kimsedir. (bkz: yaşatırmıbeni)
devamını gör...
bayazıt, beyazit varken beyazıt olan insan.
devamını gör...
düşüşü çok keskin oldu
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"beyazıt öztürk" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim