www.ntv.com.tr/turkiye/krip...
kripto para intihar getirdi: doktor atış poligonunda kafasına sıktı
diyarbakır’da doktor olduğu öğrenilen g.ç. atış poligonunda intihar etti. doktorun bitcoin'de yüksek miktarda zarar ettiği ortaya çıktı.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
bu koin piyasası 7 gun 24 saat açık buda insanları man haline donduruyor. aklinı kaciranda elinde ne varsa koinlere basıyor.
devamını gör...
marjin işlemlerden uzak durun.
devamını gör...
beleş etin yahnisini yemeye çalışanların başına gelir böyle şeyler. üzerine sosyolojik, ekonomik analiz kasmaya gerek yok. beleşçilik ve daha iyisi, daha iyisi, daha fazlası, daha fazlası, nerede görsem tanırım. sonuçları hep böyle. doktor olsan da böyle, olmasan da. sadece ekonomik anlamda da değil, hayatın her alanında bu böyle. bağımlı psikolojisi, bende hiç yok, olana da gülüyorum sadece, intihar etse de etmese de.
devamını gör...
75x kaldıraçlı işlem intiharı gibi gözüktü.
o kadar riskli ki bu kaldıraçlı piyasalar, hani git kapalıçarşı ' da kuyumcu soyup kaçmayı dene , çarşı'dan yakalanmadan çıkman daha yüksek ihtimal..
devamını gör...
kaldıraçlı mı marjin işlem mi olayın detaylarını bilmiyorum (bunlardan uzak durun/long-short açmayın) ama eğer ki spot işlem ise baya bir üzüldüğüm intihardır.

20 nisanda gerçekleşecek olan bitcoin yarilanmasindan önce piyasada longcular temizleniyor. ek olarak ödüller de yarıya düştüğü için küçük btc yatırımcıları paralarını çekiyorlar ve bu da tüm ekosisteme bağlı alt coinlerin de düşmesine sebep oluyor. eğer ki intihar eden abimizin bundan haberi yoksa geçmiş olsun çünkü yüksek ihtimalle 20 nisandan sonra pumplar ve ralliler başlayacak. önceki 3 yarılanma hadisesinde de böyle oldu zira.

kripto gibi yüksek riskli borsalara her zaman ölü para diye nitelendirilen kıyıdaki köşedeki kaybetseniz de çok canınızı yakmayacak paralar ile girmenizi öneririm.
devamını gör...
instagramda saçma sapan fake fotolarla ekleyenlerin bol bol beni kafalamaya çalıştırdığı dolandırıcılık yani kerizlenecek olsam ben de o intharı gerçekleştirmiş olurdum çoktan bu haberi okuyo olmazdım.
devamını gör...
bir işletme açsanız kâr beklentiniz yüzde 25 olur, o da iyi ihtimalle, oyuncak parayla mı köşe olunacak? bu kapitalist barbarlık devamlı zengin olacaksınız hayalini diri tutmak zorunda. herkese dedik girmeyin bu işlere diye, dinlemeyip giren de pişman oldu. ha eğlencesine olur, eğlencesine arada poker de oynanır yani. yazık sadece çok üzücü.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"bitcoin intiharı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim