1.
bir filmde figüran olarak başlayip filmde kendini göstermek için doğaçlama bir replik söyledikten ve yönetmenin sen nabiyon lan değişik defol setimden demesinden sonra oyunculuk kariyerine başlamış 63 doğumlu insan evladı.
devamını gör...
william bradley pitt, amerikalı oyuncu ve film yapımcısı.
devamını gör...
bu adam marka gibi brad pitt misin cümlesini tdk ya kazandırmıştır.
devamını gör...
öncesinde çeşitli projelerde bulunmuş olsa da bir otostopçu olarak yer aldığı 1991 yapımı thelma & louise, kendisi için sıçrama tahtası olmuştur ki filmde toplamda sadece 15 dk görünmektedir.

devamını gör...
zach galifianakis burada kendisi hakkında klişe olmuş tanımı bizle paylaşsa da, tavrımız brad pitt gibidir. kendisinin tek suçu "yakışıklı" olmasıdır.*
devamını gör...
dünyanın en yakışıklı sarışınıdır, tartışmaya kapalı burası. 1963'te doğan en yakışıklı erkektir. yaş aldıkça daha da yakışıklı olan aktördür. bir kez daha yakışıklı yazmayacağım, her daim hastasıyım.
devamını gör...
çok daha önce hak ettiği oscar'a yapımcı olarak 2006'da kavuşmuş olsa da yardımcı oyuncu olarak epey geç kavuşmuş başarılı oyuncu. yeni filmler bekliyoruz. tarantino'nun projelerinde yer alırsa ekstra mutluluk duyarız.
devamını gör...
kusursuz oyuncudur. günümüzün güzellik ölçüsünü bu adam belirlemiştir. erkekler brad pitt'e benzediği ölçüde yakışıklıdır. bi tık üstü yoktur arkadaşlar brad abimizin. bi nirvana varsa, o'dur.
devamını gör...
kısa saçlı daha yakışıklı adam beyler. evet.
devamını gör...
önceden daha yakışıklıydı. yaşlandıkça büyüsü bozuldu bunun da.
devamını gör...
her yere yakışan adam.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
kıvanç tatlıtuğ ile birlikte türk berberlerin vazgeçilmez dekoru. sanıyoruz ki berber dükkanından içeri girince bu abiler gibi olacağız. ulan senin o yumurta kafana, fırça saçlarına berber ne çare? kanma camekandakilere onlar saç ektiren arap turist kellesiyle bile yakışıklı olur. ha yok abi yıkama ev yakın...
devamını gör...
hollywood ve yakışıklı olmak.
devamını gör...
meet joe black i yine izliyorum. severim bu filmi rahatlatıcı bir etkisi var ve bazı şeyler vardır çok ağıza pelesenk olması değeri düşürür ama brad abimize şöyle bir baktım tuhaf bir tip lan. yani yakışıklı olmak benim için kullanılabilir mesela, veya ahmet mehmet için ama bu adam için bu ifade yeterli kalmıyor. prototype gibi. vs yapacağın bir isim yok bu konuda. domine etmiş vaziyette.
brad pitt in 30 larının sonundaki halini, dünya üzerindeki reddedecek bir dişi yaşam formu yoktur, olamaz. brad pitt değil sen, ya bi sss.
devamını gör...
ancelina coli'nin eski gocası olan herif.. yaşlandıkça gençleçiyo bunlar ne ayak la aq? reptilian mısınız moruk ne iş hangi tarikata üyesiniz??
devamını gör...
kullandığı botox yüzünden olmalı, mimikleri ölmüş adamın, donuk bakıyor. david mills'in kaş hareketlerini düşünelim, onlar yok artık. değer miydi be abi.
devamını gör...
bir dönemin yakışıklılık sembolü olan 1963 doğumlu aktör.
kendisi 60 ve 70 ' lerin yakışıklılık sembolü kabul edilen alain delon' un 90 ve 2000 ' lerdeki karşılığıdır.
(bkz: alain delon)
devamını gör...
angelina'yı bakıcı ile aldatacak kadar kafayı yemiş bir abaza. la dünyanın en güzel kadınlarından biriyle evlisin. neyi zorluyon?
devamını gör...
bence karizmasinin zirve olduğu filmler truva ve vampirle görüşme'dir.
devamını gör...
meet joe black
ve
benjamin button
filmlerini
çok beğendiğim
karizma adam.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"brad pitt" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim