1.
harika bir disney pixar filmi. ben kardeşimi götürmüştüm çıktığında ama ondan çok ben sevdim. ağlayarak çıktım sinemadan.
devamını gör...
2.
konusu, işlenişi ve müzikleri bakımından mükemmel bir disney pixar animasyonudur. muhakkak ağlatır.

şöyle güzel bir şarkısı vardır.

remember me..

devamını gör...
meksika kültürüyle ilgili bir konusu olan, disney animasyon filmidir.

şarkıları ayrı güzel, karakterler ayrı tatlı, hikaye ayrı eğlencelidir. uzun zamandır bu kadar zevkli ve güzel hikayeli animasyon izlememiştim. favorim olan wall-e filmi kadar etkilenmesem de kesinlikle defalarca izlerim.
devamını gör...
en sevdiğim animasyon olabilir. tam olarak yarama parmak basan, unutulmakla ilgili sorunumu yüzüme vuran fakat bir o kadar da eğlenceli animasyondur. derin anlamlar bulabiliriz.

ımdb250 listesinde de 75. sırada 8,3 imdbsiyle kendine yer bulmuştur.

izlemenizi tavsiye ederim.
devamını gör...
favori animasyonlarımdan biri (bkz: moana (film)) ve aramızda kalsın, sayısız kez tekrar tekrar izleyip yer yer ağlamıştım.
devamını gör...
çok çok tatlı animasyon filmi. yetişkinler de severek izler. gece gece uykum yok ne izlesem diye aranıyorsanız hemen şu an açın izleyin sonra da remember me. bugün kelime şakası günüm neyim ben yılmaz erdoğan mı...
devamını gör...
anlamlıdır. görsel şölendir. hem gözünüz hem ruhunuz hem kulaklarınız bayram eder. çok yönlü herkesin sevebileceği bir animasyon filmidir. her detay ince ince işlenmiş, büyüleyici. dublajlı izlemiyorsanız ve benim gibi diller, aksanlarla ilgiliyseniz arada yapılan aksan vurgusuna bayılabilirsiniz.
devamını gör...
2018 oscar ödüllü ve benim de izlediğim en iyi animasyon diyebileceğim bir görsel ve ruhsal doyum... coco, meksikalı bir çocuğun, ölmüş ve yaşayan aile bireyleri arasındaki yolculuğu anlatan . ölüm-yaşam çizgisinde insanların yalanları, hırsları, vedaları, vefasızlıkları, umutları kısacası her türlü hayal kırıklıkları ve çocukların güzel ve saf duyguları eşliğinde bir duygu filmi....
devamını gör...
benim için bu film tamammen babacığımdır. o yüzden ne zaman izlesem ağlamaktan helak oluyorum.
devamını gör...
pixar studios yapımı, harika fantastik animasyon film. ispanyollar ve latin amerikalıların her sene kutladığı ölüler gününde geçen filmimizde müzik sevdalısı minik miguel'in ölüler ülkesine gitmesiyle başlar macera. tavsiye edilir tam bir aile filmi. merak edenler için
devamını gör...
9 yaşın altındaki çocukların izlemesi konusunda bence dikkat edilmesi gereken bir filmdir. animasiyon olsa da ölümden, ölülerden bahsedilen bir film ve küçük yaş çocukları için korkutucu olabilir. ayrıca yine çocuklarla izleniyorsa islam inancına aykırı bir ölüm ve ölümden sonra hayat tahayyül edildiği belirtilmelidir. tabiki akabinde farklı kültürlere de saygı duymak zorunda olduğumuzu anlatalım.
devamını gör...
az önce bitirmiş olduğum animasyon filmi. beni en çok etkileyen filmlerden biri oldu. şarkıları, ortamları, karakterleri ve en önemlisi hikayesiyle aldı götürdü beni. sanırsın çocuk filmi ama asıl yetişkinlerin izlemesi ve ders alması gereken bir film. ve, evet şu an göz yaşları içinde remember me söylüyorum.
devamını gör...
hayatımda izlediğim en iyi animasyon film.

devamını gör...
birçok * animasyon izledim fakat içim sızlaya sızlaya ağladığım bir animasyon olmadı şundan başka. ve hatta ikinciye izlediğim başka bir animasyon da olmadı. ve ve ikinciye izlediğimde de ağladığım başka bir animasyon -e hâliyle- olmadı. ben çok seviyorum bu animasyonu. bende yeri apayrı.
devamını gör...
o.t. genasis'in kokaine olan aşkını anlattığı hype şarkı. 2-3 iyi parçasından biri adamın.. o da coco anasını satıyım..
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"coco" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim