takanları sempatik gösterdiğini düşündüğüm tedavi yöntemi.
devamını gör...
ortodontik bir girişimle dişlere yerlestirip dişlerde ki ve çenedeki anormal görüntüyü normal hale getirmek için takılır. çeşidi bol ve masraflı bir işlemdir. pekiştirme tedavisiyle son bulur.
devamını gör...
sadece telle sınırlı değil elbette, neler neler var. sadece yemek yerken çıkarabileceğiniz lastikler mi verilmez, çenenizi genişletmek için aparatlar mı takılmaz.
uzun süren, acılı, sonunda inci dişlere kavuşacağınız, benim hala sonuna varamadığım ortodontik müdahale.
devamını gör...
takanlar için berbat takmayanlar için güzel olan diş tedavi yöntemi.
devamını gör...
takamdam önce mutlaka bi kaç ortadontis ile görüşmeli, sizin için düşünülen tedavi yöntemlerinden içinize en çok sininen yolu izleyen doktoru tercih etmelisiniz. ve blaketlerinize dikkat etmelisiniz kırılırsa tedavi süreciniz uzayabilir.
devamını gör...
zamanında kullandığım, dişlerinizi gerçekten olabilecek en düzgün hale getiren ve insanın simasını bile fazlaca değiştiren diş tedavi yöntemi. takarken nefret eder, çıkardıktan sonra özlersiniz.
devamını gör...
takana kadar ayrı,çıkarana kadar ayrı ,çıkardıktan sonra da ayrı bir dert olan süreçtir. hiç çıkarmak istemezsiniz. zaten diş teli çıktıktan sonra verilen plakları uygun şekilde kullanmazsanız tekrar dişler bozulur. böylece sonsuz bir sürece girersiniz.
devamını gör...
sonuçları inanılmaz. ama hiç takmadım. kesin ihtiyacım da vardır ancak diş doktoruna gitmek gerek.
devamını gör...
dişlerdeki yamukluğu düzeltmek için uygulanan tedavide kullanılan teldir.
devamını gör...
10.
ihtiyacım var ama yok gibi de... çok ihtiyacım yok ama bu kadar pahalı olmasaydı kesin taktırırdımmm.
devamını gör...
11.
4 yıldır takıyorum, 1 sene de yüz maskesi kullandım. her seferinde iyi ki diyorum. -fiyatları uçmuş diş telime sevgim arttı-
devamını gör...
12.
takılırken ve çıkarırken ağza rot balans çekilen aparat.
devamını gör...
sebepsizce seksi bulduğum şeydir, takmak isterdim.
devamını gör...
yaklaşık üç yıldır taktığım ve tedavinin sonuna geldiğim küçük çaplı çin işkencesi. ilk başta sorun yokken diş lastiği takmaya başlayınca ağrılar acayip arttı.benimde lastiği çıkarmam sonucunda tedavi sürecimi uzattı.takanlara hayatında başarılar diliyorum.
devamını gör...
ortadonti doktoru tedavisi yuzunden kullanılan baş belası. ayda bir doktora gidilerek sıkıştırılır bu teller. sıkıştırılmadan sonra ilk üç gün ölümcül acılar yaşanır. ve bu tedavi yaklaşık bir iki belki üç yıl sürer. işlem sonucundaki filinta gibi dişler için katlanılır sonuçta bir ömür taşıdığımız en önemli parçamızdır dişlerimiz. acaba yaptırsam mı düşüncesi bu aralara kafamda dönmeye başladı, tedavi olmak istersem fiyatları biraz tuzlu, diş teli fiyatları dört bin tlden başlıyor.
devamını gör...
hep takmak istedim ama dişlerim çok düzgün. *
devamını gör...
çıkarılan andaki his pahabiçilemez. sonrasındaki plak tedavisi tel tedavisi kadar önemlidir. doktorunuz da salağın teki olmasın.
devamını gör...
ağrı dolu bir süreç. özenilmesi gereken son şey.
devamını gör...
gerçekten çok kanser bir durum, yemek yemeni zorlaştırıyor, bir şeyler içmenin bile zorlaştırıyor. ayrıca kurtulamıyorsunuz, dişler düzeldikten sorna ön tarafta ki teller çıkartılıp dişin arkasına yerleştiriliyor. onların da 6 ayda bir bakımı var tabii...

işin kötü yanı dış teliniz varken dişlerinize iyi bakmazsanız, orantısız sarılıkta dişlere merhaba diyin derim.
devamını gör...
herkesin belli bir dönem takmak istediği ama takanların da haftaya kesin çıkıyor diye bahsettiği tel.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"diş teli" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim