1.
daha youtuberlık diye birşey yokken bu işi yapan büyük üstad, kralımız. yıllar sonra herkes ne kadar büyük bir adam olduğunu anlamış ve herkes içten içe "vay ercik büyük adammış" demiştir.
devamını gör...
2.
kendi videosunu kullananları medeni bir dille uyarmak amacıyla video çeken arkadaş
devamını gör...
www.youtube.com/c/djercikkral
geri dönen kraldır. biz ezik, aşağılık avam tabakasına da kendisine abone olmak düşer.
devamını gör...
videolarında oynayarak efe aydal'ın tanınma sebebiyetini veren 2006'dan beri video yükleyerek başta ajdar'ın ismini kullanarak spamlık etmiş olan zamanla kült hale gelerek türkiye'nin ilk youtuberı ünvanını almayı başarmış troll. bana da kendisi "italyanlara sesleniyorum" şeklinde bildiği italyanları sıralayarak videolar çekmiştir *
devamını gör...
kağıttan tacı, eksik olmayan sigarası ve içinde ne tür patlamaların yaşandığı anlaşılmayan mikrofon ve arkafon müziği. dj ercik bunların toplamını keyifli bir sohbetle düşüncelerini aktarak bize lanse ediyordu adeta. çok dalga geçtiler, msn'den trollediler, adamın ruhunu bozdular, neşesini sömürdüler. sene 2009. ana avrat gitti millete ve ortadan kayboldu kralların kralı.

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel


"diyeceksiniz ki vayy diyeceksiniz vaayyy. ercik büyük adammış, biz değerini bilemedik onun" sözü herşeyi açıklıyordu adeta, nasıl herşeyin kabak tadı verdiğini anlamadan bir insana yüklenmenin nasıl hissettirdiğini anlatmaktı bu sözün özü. ercik'te biliyordu youtube'da krallık kurmanin saçmasapan göründüğünü, onun da aklı vardı, o da aklı olan bi varlıktı,şizofren değildi. ironik anlayışın temelini atmıştı bi nevi, fakat zorbalardan mahalle dızoları tarfından algılanamadı bu durum. tek yaptığı kameraya bakıp anılarını anlatmak değildi ercik'in. kendi halince şarkılarda yazdı, kafiye kurallarını yıktı geçti, oda biliyordu şarkıyı doğru söylemediğini. şakşuka videosu vardır ercik'in mesela herkes videoda delice şakşuka şarkısı eşliğinde dans ettiğini sanar fakat ercik'in videodaki asıl amacı kendisine küfür eden,saygısızca davranan egemen'i ercik'in ironik bir şekilde uyarışıdır, dikkatli bir şekilde ve sonuna kadar videoyu izlerseniz bunu anlayacaksınız. ercik ironik anlayışın temelini youtube'a atsa bile dolaylı yoldan youtube kitlesinin yozlaşmasının da kapılarını aralamış oldu. eski videolarından herhangi birine günümüzde uğrarsanız çoğu günümüz youtube içeriklerinden daha vakit öldürücü ve dinlemesinin chate bakıp ağız geveleyen twitch yayıncılarından daha keyifli olduğunun farkına varacaksınız. gerçekten büyük adamdı, biz değerini bilemedik onun..

edit: ercik kalitesizliğin önünü açmış binlerce insandan biri olmuş olabilir fakat bu ercik'in kalitesizliğin önünü bilerek açtığı anlamına gelmez. ercik kendi halinde bir nevi krallık kuruyordu youtube'da, fakat yanlış anlaşılıyordu. yanlış anlaşildığı için youtube'daki insanlara yanlış anlayış oluşturdu. tüm bunların nedeni kitlesidir, ercik değil. bu nedene ercik'i yerin dibine gömmek anlamsızdır, kendi halinde eğlenen bir adam sonucunda.
devamını gör...
rezilin tekiydi olm hangi sineğin yağını çıkartmaya çalışıyorsunuz?

kalitesizliğin önünü açan binlerce kişiden biriydi diye övgü mü dizilir. heyallaam.
devamını gör...
şu an insanların ne paralar kaldırdığı youtube için "bir site" diyerek gücünü göstermiş zat.
devamını gör...
muhteşem bir cover da yapmıştır..(bkz: sokomos soda)
devamını gör...
dj ercik krali bu kadar az kisinin bilmesi beni sasirtti dogrusu, o youtuberlik daha var olmadan bu isin onculugunu yapmis bir ustaddir.. saygiyla aniyoruz..
devamını gör...
yaşlanmış reyiz.
devamını gör...
ajdar ile uzaktan da olsa bir arrabalığı olması gerektiğini düşündüğüm fenerbahçeli süperstar
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"dj ercik" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim