bu kadar entelektüel bir sözlükte benim gibi bir cahile nasip olan başlık. tanıma gelecek olursak doğu despotizmi eropanın kendi doğusunu görmek istediği gibi tanımlama biçimidir. öyle ki marx denilen engels parasıyla geçinen lümpen bile almanya'nın doğusuna hiç geçmemekle birlikte doğu despotizmi kavramıyla ha bire atıp tutmaya çalışmıştır.
devamını gör...
oryantalist bakış açısı da buna örnektir. pis batı.
devamını gör...
ben bizim buralardaki goministlere ay pardon şimdilerde sosyalistler yakında sosyal demokrat feodal 4 karılı 37 çocuklu devrimci parti falan da olurlar. paso isim değiştiriyorlar nasılsa benim dediğime de sıra gelir.

çok da alakalı olmadı girdiğim entry farkındayım ama farkında olmamız gerek. bu ülkede "s.krm sizin feodal aşiret kafanızı" diyip kabuğuna çekilip, ortamından kaçan ve çile çeken doğulular haricinde hemen her doğulu zengindir.

aşiret kasa passat'ı bildin mi ? ya da bindin mi ?
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"doğu despotizmi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim