1.
ahlat ağacı'nda çok güzel oynamış komedyen kişisi. kendisini severek takip ediyoruz. en son tutunamayanlar'da tarık'tı. bakalım.
devamını gör...
2.
ağzının yamukluğunu avantaja çevirmiş ve kendisine +10 puan katmış tiyatrocu.
devamını gör...
3.
mizahı farklı ve güçlü olan inşallah daha çok görürüz dediğim komedyen.
devamını gör...
4.
ahlat ağacı film çekimlerinde nbc ile arasında tatlı sürtüşmeler gerçekleşen oyuncu , bizlerin daha çok komedyon olarak tanıdığı melül melül gülmemizi bekleyen iskender şakalı arkadaşımız.
devamını gör...
5.
(bkz: ahlat ağacı) filmiyle üne kavuşan mizahı kuvvetli komedyen
devamını gör...
6.
obsesif kompulsif bozukluğu olan, kadifeye dokunamayan balon yalayamayan ölümlü dünya filmindeki zafer rolünü canlandıran oyuncu.
devamını gör...
şimdi gain medya uygulamasında yılbaşı özel stand-upını izleyebilirsiniz.
devamını gör...
parayı tutamayan adam reklamına cuk diye oturan kişidir.
devamını gör...
görürsem tutunamayanlar ne alemde demek istediğim komedyendir.
devamını gör...
yeteneksizliğin bir tanımı olmasa bu adamı göstererek sorunu çözersiniz şive yok şive yapıyorum sanıyor donuk oyunculuğun komik olduğu yerler var ama bu eleman sürekli yaptığı için komik değil olmuyor müge anlı gibi oluyorum bu adamın adını duydukça senin yeteneğin yok beni çıldırtmak mı istiyorsun senin yeteneğin yok!
devamını gör...
cinayet süsü filmindeki yokluguyla insanlari mest etmis kisi. yoklugu daim olsun komedide.
devamını gör...
yeteneksiz ilan edenler olmuş... allahtan korkun lan..
tamam tutmazsınız, sevemiyorum, ısınamadım diyebilirsiniz. ne biliyim, tipi hoşuma gitmiyor, tavrı, duruşu, sevemedim işte kardeşim diyebilirsiniz. ama yeteneksiz demek için en az onun kadar yetenekli olmanız gerekir.
ayıptır arkadaşlar. etmeyin eylemeyin.

kendini ispat etmiş bir oyuncudur. sanki role girmiyormuş, kendini oynuyormuş gibi gelebilir size. bence de doğal bir oyunculuğu var. oynadığı karakterlerin çok zıt karakterler olmaması belki izleyenleri tatmin edememiş olabilir.. bu yüzden ortada pek bir oyunculuk göremediklerini iddia ediyor olabilirler... böyle düşünüyorum.
devamını gör...
iyi oyuncu / kötü komedyen olan kişi.
devamını gör...
iyi oyuncu/iyi komedyen kişidir. 2019'da stand-up gösterisinde inanılmaz eğlenmiştim. doğu isimli son dizisi beni çok sarmadı maalesef.
devamını gör...
"iyi oyuncu yoktur, iyi yönetmen vardır" derler ama ahlat ağacı filmindeki tipi cuk oturmuş, performansı da mükemmel dedirten oyuncu, komedyen.
devamını gör...
maske kimsin sen programinda denk geldim. bu kadar gereksiz biri gormedim. zerre komik degil ama komik olmak icin kasiyor. bunu yaptikca korkunc sekilde itici oluyor.

cok yapmacik. komik degil. zorlama tavirlari itici. komik degil kisacasi. hatta su ilginc yarismayi itici kilan tek unsur bu kisi.
devamını gör...
esprileri o kadar komik olmaktan uzak ki adının başına neden komedyen ünvanı konuyor anlayabilmiş değilim. anlattığı hikayeler de bana eğlenceli gelmedi.
kısmetinde komedyen olarak anılmak olan komediden uzak kişi.
devamını gör...
kim gülüyor ulan buna dedirten cinsten.
devamını gör...
ahlat ağacı, şakirt taklidi gerisi tırt
devamını gör...
kendisine gulmeyenlerin cidden neye guldugunu az cok tahmin ediyorum.

youtube'da insanlarin dusme videosuna falan guluyorlardir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"doğu demirkol" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim