1.
iyi bir pazarlama sonucu popüler kültür haline gelmiş tren hattı.
ankara'dan kalkan tren, kars tren garı'na kadar gidiyor. ara duraklar ise, kırıkkale, kayseri, sivas, erzincan ve erzurum.
devamını gör...
2.
soğuk hissettiren ancak içinde romanlar hikayeler yazılabileceğini düşündüğüm ulaşım aracı.
devamını gör...
3.
yapan insanları baya şanslı hissettiren olay
devamını gör...
4.
var bir hayalimiz
devamını gör...
5.
kaliteli vakit geçirilecek ortam
devamını gör...
6.
instagram simsarları tarafından yokedilmiş olan aktivite. başlangıçta interrail türkiye grubunun üyeleri arasında popüler olan bu seyahat, sonraları instagram simsarı like avcılarının kötü emellerine alet edilmiştir. beyaz yakalıların da rağbet etmesiyle bilet fiyatları korkunç seviyelere çıkmıştır.
devamını gör...
ankara 'dan kars'a giden tren. eşsiz manzara ile tam kafa dinlemelik seyehat.
devamını gör...
geçen sene bu zamanlar ailenle birlikte kullanmayı düşündüğüm hat. nasip değilmiş.
devamını gör...
vagonların içini noel ağacı gibi süsleyip, algıdada seçicilik yaratan son yıllarda çok rağbet gören tren turizmi.tura katılsam o kadar süsler miyim pek bilemiyorum.tren deyince herkeste bir ponçiklik oluyor nedense.bunun da bir nedeni var tabii huzur istemek, oldukça haklı bir sebep ama gerek yok o kadar süslemeye.
devamını gör...
influcerlar tarafından şişirilen sonrasında ise turizm şirketi tarafından bilet satışları alınan halkın bir dönem heveslendiği tur rotası
devamını gör...
gerek yurt dışı tatilin daha masraflı hale gelmesi, gerek coronavirüs salgını, gerek de sosyal medya ile ilginin bu tarafa yoğunlaşmasından dolayı bir hayli popüler oldu. her ne kadar rotanın en ilgi çekici durağı kars olsa da yol boyunca doğa harikalarını izleyerek yolculuk etmek hayli keyifli. kars da her ne kadar nüfus ve yüzölçüm olarak küçük bir şehir olsa da, sahip olduğu tarihi miras ve doku birçok şehrimizden daha güçlü. doğu ekspresinin etkisiyle yeni restorasyon çalışmaları devam etmekte ve bittiğinde çok güzel bir tarihi kompleks olacağı izlenimi veriyor.
en güzeli doğu ekspresi ile kars’a kadar gelmek, gezmek, kayak yapmak ve sonrasında uçakla memlekete ger dönmek gibi duruyor.
devamını gör...
varmış öyle bir expres ama ben inanmıyorum,hiçbir zaman bilet bulunamayan expres mi olur alla sen.
devamını gör...
bütün vatandaşların hakkıdır doğu ekspresi ile gitmek.ama tur şirketleri sağolsun nerde hizmet hemen oradalar.
devamını gör...
benim öğrenci olduğum yıllarda yüzüne bakılmayan, içinde keçilerin gezdiği expresstir. hayatı instagram olmuş halkım sayesinde bilet bulunamayan express konumuna gelmiştir. allah alayınızı ıslah etsin amin.
devamını gör...
keşke o yolculuğa ait trenin lavabo ve wc'side modern olsa
devamını gör...
gerçekleştirmek istediğim hayallerimden biri. pandemi öncesi bilet bulamıyordum, pandemiyle beraber artık hiç gidilmiyor ama açılırsa biletler bu sefer pusuda bekleyeceğim.
devamını gör...
ünlü değilken 1 kere kullandığım çileli tren hattıdır. adındaki express illüzyonuna kanmayın. muhteşem kasım, süper market, çok satan sıfatları gibi düşünün.
devamını gör...
bu yıl unutulacak olan fenomenik tren yolu.
devamını gör...
popüler olmadan önce de çok görmek istediğim ve corona sayesinde suya düşen bi hayalim.
devamını gör...
iyi reklamın meyveleri olarak çoğu kişinin unutulacak hayalleri listesindeki bir madde.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"doğu ekspresi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim