her ne kadar kaprisli bir şımarık olsan da seni çok seviyorum oğlum. iyi ki hayatımdasın, iyi ki birbirimizi seçtik.
devamını gör...
neden bu kadar cool ve narsist bir kedisin?
ben mi senin sahibinim yoksa sen mi beni sahiplendin hala anlamış değilim.
abi biraz daha alçak gönüllü olur musun lütfen?
anladım aslan da senin soyundan ama az biraz mütevazi ol lütfen üzüm bey.
devamını gör...
eğer ölürsem ve sen de aç kalırsan beni gönül rahatlığıyla yemene izin veriyorum. bir parçamın sende yaşamaya devam edeceğini bilmek güzel.
devamını gör...
minko, on senedir beraberiz koçum bazen senin bir kedi olduğuna inanmıyorum bile, çok değişik hareketlerin anneme yalakalığın olmasına rağmen seni çok seviyorum oğlum.

çapi, sen minko gibi değil tam bir kedisin, bazen manyak kıç hareketlerin olsada seni de çok seviyorum kızım iyi ki varsın.
devamını gör...
o süpürgeyi bir daha yediğini görürsem dayağı yersin. her taraftan kusmuğunu temizlemekten ben bıktım sen bıkmadın sağa sola kusmaktan.

yüzüme yatmanı anlıyorum hoşuma da gidiyor ama az kenara kay, göremiyorum ne yazdığımı.

her kapıyı açtığımda koşa koşa üst katlara kaçmaya da devam et. sakın aşağıya inmeyi düşünme.
devamını gör...
battaniyemden tüy temizlemekten bıktım. çıkma şunun üstüne koycam kapıya bak artık.
devamını gör...
keşke daha az uyusan da daha çok vakit geçirsek.
devamını gör...
şimdi çok uzaklardasın yıllar oldu seni görmeyeli. umarım iyisindir seni çok özledim. her kediyi çok sevsem de senin yerin çok ayrı. senin renginde kediler görünce içimde bir şeyler parçalanıyor.
devamını gör...
tombişim lütfen biraz sakinleşirmisin. her zaman yalnızca yemek yemeyi düşünüp depresyonda olan babana hiç sevgi göstermiyorsun üstüne üstelik az bir şey sevmeye çalışsam hemen sinirleniyorsun. biliyorum sokaklarda büyüdün ancak şuan gayet te sakin ve özgür bir evdesin, ayrıca ucuz mamaları da sevmiyorsun buna istinaden baba yorgun.
devamını gör...
quaresma, değerli dostum kardeşim. kalbimi ferahlatıyorsun. birçok insandan daha iyisin benim için. keşke konuşabilseydin. elimde büyüdün. lütfen çok uzun yaşa. uzun yaşamanın sırrı sakin olmak. ellerimi yırtmayı bırak belki sert seviyorsun ama canım acıyor.
lütfen gitme. lütfen kalbim dayanamıyor benim.
devamını gör...
ama hangisi okuyor? yanlış kedime mesaj gönderip bir yanlış anlaşılmaya mahal vermeyelim.
devamını gör...
annecim çiceklerimi yemez misin onların da bi canı var.. kâğıt havlu ve tuvalet kağıtlarını da rahat bırak.. o mandalina burnunu da ısırırım. ben uyurken üstüme atlayıp beni yoğurmana ayrı bi aşığım da mevzu bu değil. evden kaçıp te komşunun balkonuna atlaman, kapıya hunharca koşup üstlere çıkmanın amacı ne? sen benim bu evin kedisisin unutma bunu. kuyruğunu da öyle pıt pıt hızlı sallama anneye kuyruk sallanmaz çok ayıp 2 senedir öğrenemedin bunu. son olarak köfte patilerini yiyerim sevgilerle.
devamını gör...
sandalyemde uyuma lütfen, bütün işlerimi senin yüzünden ertelemek zorunda kalıyorum.
devamını gör...
pek çok benzeri gibi ekşi sözlükten aktarma bir başlıktır. o kadar çoklar ki üşenir insan hepsinin altına bu tanımı yapmaya. şahsen bazı özgün tanım ya da yazılarımı tüm sözlüklerde paylaşmaya çalışsam da, sözlüklerde kopyasız bir özgünlük, bir ilham arıyorum. bir kedim bile yok ama olsun, olsa eminim o da bunu okurken “kimin kedisiyim” notuyla bol patili bir fav atardı. *
devamını gör...
yapma, etme, sen değilsin biliyorum ama ben de insanınm.
devamını gör...
çayda getirir o zaman..
devamını gör...
aşkım korkma artık bizden, sakinleş artık. seni dövmüyoruz, sana sövmüyoruz, neden bu kadar ürkeksin moğol bakışlım ürkek yarim.
devamını gör...
allah aşkına şu silgileri rahat bırak, her koltuğun altından silgi çıkıyor delireceğim.
devamını gör...
seni gömmekten çok korkuyorum.
devamını gör...
ne diye evin içinde saklanıp 2 gün çıkmıyorsun ş.....siz sokak sokak gezdik.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"düşün ki kedin bunu okuyor" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim