üst edit. haber sosyal medyada yayıldıktan sonra diğer belediye başkanları da aranmış.

başlık ekşi'de açılmış ama bu konuyu buraya da taşımak lazım. çok büyük bir afet ile karşı karşıyayız bu durumda siyaset yapmak ne kadar yanlış. bu kinin bu nefretin sebebi ne? bu ülkenin başına gelmiş en büyük felaket sensin.umarım bir an önce gidersin.
akp genel başkanı erdoğan, depremden etkilenen illerin vali ve belediye başkanlarıyla görüşürken, chp’li bazı belediye başkanlarını aramadı.
www.sozcu.com.tr/2023/gunde...
devamını gör...
eğer yaşandı ise, kamplaşmada son noktadır. sandığı gittiğinizde aklınıza mutlaka gelsin.

yok, eğer yaşanmadıysa, bu yalanı uyduranları kesinlikle bir daha dinlemeyin.

deprem oldu deprem, millet canı ile uğraşıyor. insan olun biraz.
devamını gör...
deprem sonrası siyaset konuşmayalım diyerek millete sataşan yazar arkadaşların iyi bakması gereken başlık. eğer sayın cb'nin muhalif belediyeleri aramadığı iddiası doğru ise; burada yaptıkları cengaverliği sayın cb'ye de yapmasını bekliyorum.
devamını gör...
sözcü ve halk tv solcuların a haberidir. sabah gördüm ve direkt arayıp analarına bacılarına sövdüm! size oy veren ellerim kırılsın!
devamını gör...
üst edit: yalan habermiş.

deprem de siyaset konuşulmaz öyle mi? iyi o zaman insanlar da yardımlarını yaparken chp/akp diye ayirsinlar. hangi belediyelerin yardım ve doğal afet konusunda liyakatli olduğunu biliyoruz. akp belediyeleri kadar liyakatsiz belediye yok en çok mağdur onlar olacak bu kafaya girersek.

edit: kendi adıma böyle bir şey yapmam lakin ülkenin cumhurbaşkanının yaptığı şeyin adı benim yazdigimdir. en tepedeki bu ayrımı yapıyorsa başkaları da yapabilir. yani siyaset yapan halk değil bilfiil tarafsız olması gereken cumhurbaşkanı ya bu ayrımı yapan olursa da ağzımı açıp bir şey söylemem. eden bulur.
devamını gör...
muhalefet yapmak yerine yardım için destek yapsak, memlekete daha çok faydalı oluruz.

rica ediyorum soğuktan donmak üzere olan insanları düşünün. enkaz altında kalan insanları düşünün. ailesine ulaşamayan insanları düşünün.

siyaset düşünen gitsin partisinin faaliyetlerine katılsın. eminim tüm partiler şu an deprem için yardım faaliyetleri organize ediyordur.

şu an kim ne yaptı zamanı değil
ben ne yapabilirim zamanı.
devamını gör...
rte yi günahım kadar sevmem
ama
gereksiz algı yapmayın
aramış
daha düzgün konulara odaklanın
bunların zamanı değil.........................

bu söylentiyi çıkaranlarda saraya çalışan
muhalif görünümsülü 3 kuruşa her kılığa girecek
sarayın paralı fahişeleri.
devamını gör...
siyasi kavganın sırası değil. erdoğanda kendine böyle bir durumdan gündem yarattırmaz. gönülsüz de olsa arar en kötü ihtimalle. bir şehri deprem vurmuş kaç tanesine etki etmiş, kaç insan ölmüş. ölenlerin içinde kendisine oy veren hiç mi yoktu ne bilecek de aramasın. sacmasapan tartışmaların anlamı yok. bir siyasi korona olsa öteki onu arıyor da koca depremde mı aramayacaklar. siyasiler gösterişçi, fırsatçı, şovmen demiyor musunuz? bir siyasetçi bunun fırsatını kaçırır mı, ötekinin ağzına koz verir mi en basitinden öyle düşünün.
devamını gör...
adam depremzedeleri bile ayırıyor hala angutlar gelmiş siyaset yapmayın diyor. deprem paralarını iç etmişler perişan haldeki halktan ve dış güçlerden yardım dileniyorlar ama biz siyaset yapmayalım di mi geçiniz.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"erdoğan'ın deprem sonrası chp’li belediyeleri aramaması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim