1.
hemcinslerim cidden bu sağlıksız, anlamsız ve itici hediyeden mutlu oluyor musunuz?
buradan
devamını gör...
2.
milli görgüsüzlüğümüzün jest yapma arzusuyla hemhal olmuş versiyonu. ne kadar çok, ne kadar büyük, ne kadar pahalı o kadar iyi değildir arkadaşlar. daha ince düşünmek lazım.
devamını gör...
3.
karşı cinslere sesleniyorum. buluştuğunuzda cebinizden çikolatayı çıkarıp seviyorsun diye aldım demek emin olun bu ramazan kolisi gibi "hediyeden" 1000kat daha hoş olur.
devamını gör...
4.
geçen iş yerinde çalışanlardan biri sevgilime bir şeyler aldım çikolata vs, onu yollamaya kargoya gidiyorum dediğinde yolladığı buydu demek, allah'ın uçan hollandalısı. 30 yaşında adamsin sen.
şu varosluk seviyesine bak gözünü seveyim ülker çikolatali gofretle set yaptı ya la.
devamını gör...
5.
toptancı akrabam olsa var ya köşeyi efsane dönmüştük
devamını gör...
6.
hiç nâil olmadığım çoğu şeyden birisi. alışık değilim hediyeye çiçeğe böceğe. hayatımda bir kez abur cubur içeren bir jest yaşamıştım. arkadaşımın abisi ile sevgiliydim kısa süreli de olsa. biz arkadaşımla saç boyama bakım vıttırızıttık şeyler yaparken kapı altından 2 tane petito atmıştı. baya şaşırmıştım. her ne kadar gönlümüz jest mest istese de, biz jestler için fazla varoşuz. bir tane çikolataya şok olan insan, koli alsa "aaa ramazan kolisi mi geldi size" falan diye kendini komik durumlara düşürür sanırım...
devamını gör...
7.
ortaokulda yapılsa güzel olabilecek büyüdükçe anlamsızlaşan harekettir.ramazan kolisi ne kadar romantikse o da o kadar romantiktir.
devamını gör...
8.
bir zamanlar bir kolinin içine ısırılmış çikolataları koyup içine not atan tiplerle aynı kafaya sahip tiplerin yürüttüğü akım.uzak durulması hem mental hem de fizyolojik sağlık için son derece önemlidir.
devamını gör...
9.
gerizekalılık göstergesi
devamını gör...
10.
türk insanının romantik jest anlayışı.
devamını gör...
11.
gereksiz linçlenen olay çiçekten makul geliyor ama samimiyet önemli
devamını gör...
12.
ben varoş demenin alternatif yolları
devamını gör...
13.
koparılmış çiçekten daha mantıklı ama her şeyden önce saksıda çiçek daha mantıklı sevgiyle büyütülen çiçek daha ne olsun :)
devamını gör...
14.
açık ve net görün beni demektir. bir yaparsın iki yaparsın üçüncü de türk kızı sıkılır ve trip atar yapacak hediye ararsın.
devamını gör...
15.
abartılan her şeyin instagram,tiktok vb. yerlerde yaşanan şeyler olduğunu düşünüyorum bazen bir bakış bile o kadar çok şey anlatır ki
böyle hediyelerle gelenleri de gördüm net konuşabilirim ki asla bana da böyle şeyler gelsin demedim. (sanırım ondan gelen de yok zaten)
devamını gör...
16.
çirkin, gereksiz ve arabesk bir moda.
kalpli kutuda çikolata hediye etmek... wow mükemmel çift sizi.
buna düşen, isteyen hanımlar siz de ayrı saçmasınız ama neyse.
devamını gör...
17.
bana hazırlasa mutlu olurdum ama zulamı asla sosyal medyada paylaşmazdım
devamını gör...
18.
bana hep ramazan kumanyalarını hatırlatıyor bunun sosyal medyada paylaşılması. bana görgüsüzlük gibi geliyor bu durum.

sevdiğim kişi bana meyveli maden suyu ısmarlamıştı bir defasında, daha güzel bir hediye yoktu benim için.
devamını gör...
19.
aptalcadır. bir erkek olarak bana anlamsız geliyor.
devamını gör...
20.
bana hiç yapılmamış fakat benim eski erkek arkadaşıma yaptığım eylemdir. boş yere yapmayın değeri sadece 2 gün bilinir. sonrası çöp.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"erkeklerin kız arkadaşlarına abur cubur paketi hazırlama modası" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim