1.
kurtuluş savaşından bugüne ülkenin yüz akı.
devamını gör...
2.
112 yıllık dev çınar. fetullahçı terör örgütüne direnmiş ve bu direnişte başkanı hapis yatmış tek kulüptür de ayrıca.
devamını gör...
3.
ülkenin vergisinin %12’ini ödeyen bir holdingin veliahtının başkanı olduğu kulüp.
buna rağmen ülkenin en yetkili kişisi olan rte kongre üyesidir. ne kadar etik tartışılır.
devamını gör...
4.
zamanında bilal erdoğan’ın mehmet ali aydınlar’ı başkanlık için desteklediği külüptür.
şimdilerde rte elini kolunu sallayarak kulüpte söz sahibidir. taraftarı içten içe rahatsız etse de kaos ve bölünmeye sebebiyet vermemesi için herkes sükunet içinde.
devamını gör...
5.
iki seviniyoruz üç üzülüyoruz..taraftarı mutlu etme ve kanser etme arasındaki ince çizgidir fenerbahçe..
devamını gör...
6.
ömür kısaltan türk takımı.
devamını gör...
7.
başkanı ali koç olan takım.
devamını gör...
8.
1996’ da kendi sahasında 40 senedir yenilmeyen ingiliz devi manchester united’ı 1-0 yenerek ingilizlerin içinden geçmiş takımdır.
devamını gör...
türk futbolunu, pardon, türkiye'yi sömüren büyütülmüş takımlardan birisi. çoğu takımda olduğu gibi beyni çürümüş fancıkları vardır.

son yıllar için konuştuğumuzda kariyerinin bir noktasında fenerbahçe'ye bulaşmış ve bir şekilde başarılı futbolcuların pek azı fenerbahçe sayesinde başarılı olmuştur. aksine, ekseriyetinin başarısı fenerbahçe'ye rağmendir.

son yıllarda iktidara koç denen gav*dın gelmesiyle beraber spordan ziyade kitle manipülatörü vasfına bürünmüştür.

başka da notum yok. 2020-2021 sezonunun müstakbel şampiyonudur.
aferin lan size fbliler. azıcık ta siz hayvanlık yapın özlediniz :)) meşale falan yakıp mal gibi bağırın :d
devamını gör...
10.
gençliğimizi bitiren kulüptür.
devamını gör...
11.
bu sene bizi yine kanser edecek
devamını gör...
12.
taraftarlarına senelerdir işkence eden dünyanın en güzel spor kulübü. o bize işkence ettikçe daha da seviyoruz, sıkıntı orada işte.

bu vesileyle kafa sözlüğe ilk entrymi fenerbahçe'm için girmiş bulunuyorum, herkese merhaba.
devamını gör...
13.
futbol takımı geniş kadrosundan ve birbirini yedekleyen oyuncuların farklı tarzlarda olmasından kaynaklı sıkıntılar yaşayan kulüptür. böyle bir kadronun yönetim ve organizasyon süreci, kadroda düşünülen her oyuncudan verim alınmak hedefleniyorsa minimum 2 yıldır. halihazırda işleyen ilk planın hala arandığı ve kurulma aşamasında olduğu bir takımda farklı plan ve rotasyonlara sıra gelmeyeceği için ligi bu sancılarla tamamlayacaklardır. sonucu ise bu yoldaki rakiplerinin formu ve kriz anlarını atlatabilecek duruşu gösterecek teknik ekip ve yöneticileri belirleyecektir
devamını gör...
14.
tanımı ve tarifi olmayan bir sevgidir, adı konamaz büyüklüğünün. en yakın tanımı aşktır; en çok üzen de odur, en çok sevindiren de.
devamını gör...
15.
babadan oğula miras sevdamızdır. her ne kadar zaman zaman bizi kanser etse de tarif edilemeyen bir büyüklüktür işte büyüklüğü. ne biz ondan vazgeçebiliriz ne de o bizden. sadri babanın da dediği gibi “bağırın ulan en büyük fenerbahçe diye”.
devamını gör...
16.
acıların takımı. her türlü olumsuz istatistiğe adı karışan türk futbol kulübü.
devamını gör...
17.
maalesef ki canım, ciğerim. maalesef diyorum çünkü hayatımın akışını direkt bu takım belirliyor. mutluluğumu yada mutsuzluğumu kendim belirlemek isterdim yada en azından elimden bir şey gelmeyen olaylara bu kadar sevinip üzülmemeyi. kazandıysa benden mutlusu yoktur kaybedince de benden mutsuzu.
devamını gör...
18.
sayesinde evde az mi eşya kırıp dökmedik, az mı sinir,kanser hastası olduk. yine de pes etmedik sevmeye devam ettik.
devamını gör...
19.
şikeci bir kluptur. aziz tarla surerken yakalanmistir. ama ulkede herkesin yaptigini yapip bana kumpas kurdular demistir
devamını gör...
20.
fenerbahce hastaliktir. kaybedecegini bile bile masaya oturmaktir. fenerbahce yogurtcu parkidir, bahariyedir, kalamistir, kadikoydur. fenerbahce hababam sinifidir, turist omerdir, zeki metindir, cilali ibodur. fenerbahce halktir, halkin takimidir.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"fenerbahçe" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim